Reklama

Korona Królów

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 3636
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Korona królów": Grażyna Szapołowska ma godną następczynię! Wnuczka poszła w jej ślady...

Grażyna Szapołowska, czyli Eufemia z „Korony królów”, ma wielki powód do dumy... Jej ukochana wnuczka - 20-letnia Karolina Matej – rozpoczęła właśnie naukę w Warszawskiej Szkole Filmowej. Gwiazda osobiście przygotowywała ją do egzaminów i wróży jej wielką karierę!

Latem tego roku wnuczka Grażyny Szapołowskiej próbowała swych sił na przesłuchaniach do programu "The Voice of Poland", ale - niestety - jurorzy oceniający kandydatki i kandydatów na gwiazdy polskiej piosenki nie poznali się na jej talencie.

Reklama

Karolina Matej źle zniosła porażkę... Sławna babcia poradziła jej jednak, by się nie poddawała, bo świat wciąż stoi przed nią otworem. Aktorka przekonała wnuczkę, żeby nie rezygnowała z marzeń. Wkrótce potem wręcz pękała z dumy, bo znalazła nazwisko Karoliny na liście przyjętych na wydział aktorski Warszawskiej Szkoły Filmowej.

- Moja krew - napisała na Facebooku gwiazda "Korony królów".

- Jestem z niej bardzo dumna. Dużo starań włożyła w to, żeby dostać się do szkoły - mówi Grażyna Szapołowska i dodaje, że Karolina jest ambitna, wie, czego chce i uparcie dąży do celu.

Odtwórczyni roli Urszuli Nowowiejskiej w kultowym "Czterdziestolatku" potwierdza, że osobiście przygotowywała wnuczkę do egzaminów, pomogła jej wybrać teksty i radziła, jak je interpretować.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje