Reklama

Grażyna Szapołowska pokazała wnuczkę. Co za podobieństwo!

Grażyna Szapołowska, czyli Eufemia z „Korony królów”, ma wielki powód do dumy... Jej ukochana wnuczka, Karolina Matej, rozpoczęła naukę w Warszawskiej Szkole Filmowej. Gwiazda osobiście przygotowywała ją do egzaminów i wróży jej wielką karierę! Niedawno aktorka zamieściła w sieci zdjęcie, na którym pozuje razem z córką oraz wnuczką.

Grażyna Szapołowska na rodzinnej fotografii

Grażyna Szapołowska to prawdziwa ikona polskiego kina. Aktorka, którą widzowie doskonale znają m.in. z roli Telimeny w "Panu Tadeuszu", czy filmów Krzysztofa Kieślowskiego, doskonale radzi sobie także w sieci. Gwiazda stara się być w stałym kontakcie ze swoimi wielbicielami i aktywnie korzysta z Instagrama, często dzieląc się kadrami z życia prywtnego.

Artystka obecnie przebywa w Juracie i korzysta z pięknej pogody nad polskim morzem. 67-latka pojawiła się także na 90. urodzinach Juraty i to kadr z tego wydarzenia trafił do jej wirtualnej galerii. Grażyna Szapołowska opublikowała zdjęcie, na którym oprócz niej zapozowały także jej 20-letnia wnuczka Karolina i córka Katarzyna. "Trzy pokolenia" - czytamy w podpisie. 

Reklama

Tak mieszka Grażyna Szapołowska 

"Piękne kobiety"

Fotografia trzech pięknych kobiet wzbudziła spore zainteresowanie wśród internautów. Fani Grażyny Szapołowskiej zostawili pod kadrem masę wirtualnych serduszek i ciepłych komentarzy, w których nie kryli swojego zachwytu nad urodą Pań. Komentujący przyznali także, że uwielbiają oglądać takie rodzinne fotografie, na których widać więź łączącą bohaterki zdjęcia.

"Trzy Boginie, pięknie", "Piękne kobiety, Pani Grażyna cudowna", "Jesteście Wszystkie przepiękne, każde pokolenie wnosi inne walory piękna", "Bosko", "Wyglądacie jak siostry", "Piękne! Pani wnuczka ma przepiękny uśmiech" - czytamy w komentarzach. 

Zobacz też: Paweł Królikowski zmarł ponad rok temu. Tak wygląda dziś jego grób

Autor: Konrad Lubaszewski

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje