Reklama

​Tak mieszka Grażyna Szapołowska. Fanów zachwycił jeden szczegół

Grażyna Szapołowska jest niekoronowaną królową polskich ekranów. Od lat jest jedną z najbardziej zapracowanych polskich aktorek. Fani chętnie rozczytują się na temat życia prywatnego gwiazdy. Duże zainteresowanie budzi również dom aktorki. Niedawno sama uchyliła nieco rąbka tajemnicy.

Aktorka dba o kontakt ze swoimi fanami. Podobnie do innych znanych osób, jest bardzo aktywna w sieci. Na jej Instagramie można znaleźć wiele zdjęć z planu produkcji, ale również tych prywatnych.

W jej internetowym albumie nie brakuje zdjęć z domowej ostoi aktorki. Ostatnio Szapołowska wrzuciła post, w którym zdradziła, że jest właśnie w trakcie remontu. Fani od razu zwrócili uwagę na jeden szczegół.

Na środku pokoju znajduje się wielka klatka z piękną papugą. Egzotyczny zwierzak aktorki od razu podbił serca obserwujących jej profil. Na krótkim nagraniu można posłuchać śpiewu papugi. "U nas remont w czasie zarazy a Rambo szczęśliwy, że coś się dzieje, życie jednym słowem" - podpisała nagranie Grażyna Szapołowska. Rambo to nie jedyny zwierzak, który zamieszkuje lokum aktorki. Filmowa Telimena jest również właścicielką pięknego owczarka niemieckiego, kota oraz uroczego yorka.  

Reklama

Zwierzęta mają do dyspozycji ogromną przestrzeń. Dom aktorki urządzony jest w klasycznym stylu. Grażyna Szapołowska znana jest z dobrego smaku i zamiłowania do nieprzesadnej elegancji. Nic więc dziwnego, że jej domowa przestrzeń również to odzwierciedla. Przestronny dom aktorki łączy w sobie klasykę oraz nowoczesne elementy. Nie brakuje w nim również wysmakowanych dodatków oraz kwiatów. Duże wrażenie robi ogromny ogród, w którym gwiazda spędza wiele czasu ze swoim psim pupilem.  

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje