Reklama

Kontrola

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 21
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kontrola": Michalina Robakiewicz po raz pierwszy zagra ze swoją mamą!

Michalina Robakiewicz znana jest z takich produkcji jak "Klan" i "Na Wspólnej". Teraz będzie można oglądać ją w drugim sezonie "Kontroli", w którym aktorka wcieli się w wybuchową i zaborczą dziewczynę. Robakiewicz po raz pierwszy pojawi się na ekranie u boku swojej mamy Adrianny Biedrzyńskiej. Jak wspomina pracę na planie?

Michalina Robakiewicz wyrosła na piękną kobietę

Michalina Robakiewicz - córka Adrianny Biedrzyńskiej i Macieja Robakiewicza - wyrosła na piękną i utalentowaną kobietę. Ma 27 lat, podobnie jak rodzice, jest aktorką i nie wyobraża sobie innej drogi zawodowej.

Zaczynała jako 3-latka na planie telenoweli "Klan", z którą była związana przez 12 lat, grając Kamilę Chojnicką. Potem dołączyła do obsady serialu "Na Wspólnej", gdzie gra Sandrę Gawriłow. Po drodze były epizody na dużym ekranie, m.in. w filmie "Psy 3. W imię zasad". 

Michalina Robakiewicz w kontrowersyjnym serialu "Kontrola"

Teraz Michalina czeka na premierę ważnego projektu, w którym mogła zaprezentować szeroki wachlarz swoich aktorskich możliwości.

Reklama

21 grudnia na platformie Player pojawi się premierowy odcinek drugiego sezonu "Kontroli", internetowego serialu, który bije rekordy oglądalności nie tylko w Polsce. Michalina zagrała w nim Paulinę, dziewczynę Natalii (Adrianna Chlebicka), jednej z głównych bohaterek.

Historia tej miłości jest niezwykle burzliwa. Paulina, choć bardzo kocha, jest też wybuchowa i zaborcza. Co ciekawe, na planie Michalina spotkała się ze swoją mamą, Adrianną Biedrzyńską, która zagrała jej mamę! 

"Kontrola": O czym opowie 2. sezon serialu, który stał się światowym fenomenem?

Pierwszy sezon okazał się międzynarodowym hitem i wygenerował ponad 50 milionów wyświetleń.

W nowym sezonie los ponownie krzyżuje drogi Natalii i Majki - dziewczyn, dla których przypadkowe spotkanie okazało się przełomowe i dało początek młodzieńczej miłości, spontanicznej i burzliwej.

Teraz, kiedy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, w ich życiu nadchodzi moment refleksji i podsumowań. Natalia mierzy się z zawirowaniami w długoletnim związku, Majka z kolei jest tuż przed wyjazdem na semestr do Hiszpanii. Mimo to, postanawiają zawalczyć o swoje szczęście.

Zobacz też: Serialowe premiery tego tygodnia [20 - 26 grudnia]: "Emily w Paryżu", "Kontrola"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL