Reklama

Komisarz Mama

Ocena
serialu
6
Przeciętny
Ocen: 200
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Mama" nowym serialem Polsatu

"Komisarz Mama" to nowy serial, nad którym pracuje Telewizja Polsat. Trafi on do ramówki w 2021 roku. Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w czerwcu. W tytułową bohaterkę wcieli się Paulina Chruściel.

"Będzie to lekki serial, który w trudnym okresie związanym z pandemią koronawirusa doda uśmiechu naszym widzom" - zapowiedziała w wywiadzie dla Wirtualnych Mediów Nina Terentiew, dyrektor programowa oraz członek zarządu Telewizji Polsat.

Reklama

"Komisarz Mama" jest polską wersją francuskiej produkcji "Candice Renoir" (2013), emitowanej w kanale France 2 (w Polsce na AXN White). Serial doczekał się siedmiu sezonów, a kreująca główną rolę Cecile Bois z dnia na dzień stała się gwiazdą.

Kryminalno-obyczajowa, ośmioodcinkowa produkcja będzie opowiadać o 40-letniej komisarz, matce czwórki dzieci. Poznamy ją w momencie, gdy po 10 latach przerwy wróci do Wydziału Kryminalnego Policji.

"W młodości porzuciła swoje zawodowe marzenia, mimo, iż była najlepiej zapowiadającym się śledczym w wydziale, całkowicie oddając się wychowaniu dzieci i prowadzeniu domu. Sielanka trwała do momentu, w którym główna bohaterka - Maria - odkrywa, że mąż ją zdradza. Postanawia stanąć na nogi, całkowicie odmienić swoje życie i zawalczyć o karierę śledczej. Wraca do wydziału kryminalnego i...zderza się z rzeczywistością, która jest inna niż wtedy, kiedy Maria opuszczała Komendę" - czytamy w opisie serialu dostępnym w portalu Wirtualnemedia.pl.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama