Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 2634
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Tajemnicza śmierć żony Wilczaka zostanie rozwiązana?

Po wakacyjnej przerwie komisarz Wilczak (Wojciech Czerwiński) weźmie na tapet powszechnie szanowanego biznesmena Rafała Ochmana (Bartosz Porczyk), który uchodzi za mecenasa sztuki i darczyńcę wspierającego najbiedniejszych. Intuicja podpowie Adamowi, że ów prężnie działający przedsiębiorca stał za śmiercią jego żony oraz innej łódzkiej prokurator!

Twórcy serialu o detektywie na czterech łapach zaplanowali wprowadzenie do życia Wilczaka frapującego motywu wiążącego się z jego przeszłością. Padnie na tragiczny wypadek jego żony. Dzięki temu widzowie poznają osobistą historię łódzkiego gliniarza. 

W premierowych odcinkach Adam będzie musiał uporać się z własną przeszłością, zamknąć ją i zacząć nowy rozdział w życiu.

"Komisarz Alex": Wilczak odkryje, że Ochman stał za śmiercią jego żony!

Los sprawi, że Wilczak pozna nowe szczegóły na temat wypadku łódzkiej prokurator Fabiańskiej. Dopadnie go przeczucie, że jej sprawa łączy się ze śmiercią jego żony. Okaże się, że Fabiańska prowadziła dochodzenie związane z Ochmanem. Chodziło o zaginięcie kelnerki z łódzkiej klubo-galerii należącej do biznesmena. Zresztą dziewczyna nigdy się nie odnalazła. 

Reklama

Wilczak dokopie się do informacji, że w sprawie, którą przed śmiercią prowadziła jego żona, też pojawiło się nazwisko Ochmana. Dotyczyła ona zabójstwa młodej studentki, która pracowała w należącym do niego klubie w Gdańsku. Sam Ochman był jednym ze świadków. Na jaw wyjdzie, że po śmierci żony Wilczaka sprawa utknęła w sądzie i finalnie została umorzona. 

Wilczak nabierze przekonania, że pod maską wzorowego obywatela Ochman skrywa prawdziwą twarz. Odtąd nieustraszony komisarz będzie zmierzał do konfrontacji z biznesmenem. Jednak do zatrzymania Ochmana potrzebne będą dowody. 

Czy Wilczak je znajdzie? 

Zobacz też:

"Komisarz Alex": Odcinek 9. Gutek przemaglowany przez braci Jagody!

"Komisarz Alex": Odcinek 11. Ślub komendanta!

"Komisarz Alex": 18. sezon już jesienią! Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy