Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1562
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Dariusz Kordek ma problemy z odzyskaniem zaległego wynagrodzenia!

Dariusz Kordek, którego już jutro zobaczymy jako właściciela biura projektowego w 9. odcinku 6. serii "Komisarza Aleksa", ma poważne problemy z wyegzekwowaniem wynagrodzenia za występy w jednym z teatrów! W dodatku były pracodawca sprzedawał bez zgody aktora płytę z jego piosenkami...


Reklama


Dariusz Kordek był do niedawna jedną z największych gwiazd stołecznego Teatru Sabat. Niestety, kłopoty finansowe, w jakie wpadła popularna rewia Małgorzaty Potockiej, spowodowały, że aktor postanowił zrezygnować z występów na scenie Sabatu. Od kilku miesięcy - jak podaje tygodnik "Na żywo" - nie otrzymywał wynagrodzenia za pracę i nic nie wskazuje na to, by odzyskał zaległe honoraria. Jakby tego było mało, Dariusz Kordek zamierza domagać się na drodze sądowej odszkodowania za bezprawną sprzedaż płyty z utworami w jego wykonaniu, do czego ponoć dopuściła się właścicielka teatru.

Odejście aktora z Sabatu nie oznacza, że został bez pracy. Niedawno rozpoczął próby do musicalu "Mamma Mia!", który w lutym wejdzie na afisz warszawskiego Teatru Roma. Zagrał też w jednym z odcinków "Komisarza Aleksa". "Zabójczy tarot" (bo taki tytuł nosi 9. odcinek 6. serii serialu o czworonożnym detektywie z udziałem Darka) TVP1 wyemituje już w najbliższą sobotę.

Dariusza Kordka zobaczymy w "Komisarzu Aleksie" jako Daszewskiego - właściciela biura projektowego "Attyka". Kiedy policja znajdzie zwłoki jednej z pracownic biura, okaże się w toku śledztwa, że niedawno zmarła w tajemniczych okolicznościach także inna kobieta pracująca dla Daszewskiego. W dodatku obie były... kochankami szefa. Daszewski od razu znajdzie się na liście podejrzanych o zabójstwo, ale bardzo szybko zostanie z niej skreślony, bo prawdziwy morderca jego byłych pracownic i kochanek zabije go pod osłoną nocy! Przy zwłokach Daszewskiego policjanci znajdą kartę tarota...

Na 9. odcinek 6. serii "Komisarza Aleksa" z udziałem Dariusza Kordka telewizyjna Jedynka zaprasza 8 listopada o godzinie 20.25.

Dowiedz się więcej na temat: Dariusz Kordek | Komisarz Alex

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje