Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 2634
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": 10 września powrót czworonożnego detektywa do TVP1

W nowych odcinkach "Komisarza Aleksa" w łódzkiej komendzie nastąpią roszady personalne. Fotel komendanta po odchodzącym na emeryturę Stanisławie Mędrzaku (Zbigniew Lesień) zajmie Bogna Bugaj, w roli której zobaczymy Sylwię Juszczak-Krawczyk.

Premierowe odcinki "Komisarza Aleksa" startują w sobotę 10 września o godz. 20.35 w TVP1. Najpierw pokazane zostaną trzy odcinki 17. serii, których nie wyemitowano w ramówce wiosennej, a następnie widzowie zobaczą cały, 13-odcinkowy, 18. sezon serialu o detektywie na czterech łapach.

"Komisarz Alex": Odcinek 11/seria 17. Ślub i emerytura komendanta

Zanim jeszcze dojdzie do zmian personalnych na stanowisku szefa łódzkiej policji, komendant Mędrzak poślubi swoją ukochaną Izę (Ewa Kania), mamę Marty (Beata Fido), po czym odejdzie na zasłużoną emeryturę. Nie oznacza to jednak, że Zbigniew Lesień odchodzi z serialu. Wciąż będzie się w nim pojawiał na zasadzie doradcy łódzkich policjantów.

Reklama

- Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść - usłyszą z ust szefa zaskoczeni gliniarze.

- Będę do was wpadał, wspierał i pozostanę waszym przyjacielem - obieca komendant.

"Komisarz Alex": Odcinek 1/seria 18: Nowa pani komendant

Miejsce Mędrzaka na stanowisku komendanta zajmie ambitna i pewna siebie inspektor Bogna Bugaj, którą widzowie poznają w pierwszym odcinku 18. serii.

Mocna i zdecydowana czterdziestolatka stanie się wyzwaniem dla komisarza Wilczaka (Wojciech Czerwiński), Aleksa i reszty zespołu. Już przy pierwszym spotkaniu dojdzie do spięcia Adama z nową szefową. Okaże się, że Bogna nie lubi pracować z psami.

Inspektor Bugaj przyjedzie do Łodzi z Warszawy. Jest świetnie wyszkolona. Była na stypendium w akademii FBI w Quantico w USA. Przeszła szkolenie jako negocjator. Służbistka w kontrze do spontanicznego Wilczaka.

Bogna jest rozwiedziona. Ma córkę Tosię. Opiekuje się nią na przemian z ojcem dziewczynki.

Pozostała obsada łódzkiej komendy pozostaje niezmienna. Obok komisarzy Marty Grabskiej i Adama Wilczaka pracować w niej będą: aspirant Jagoda Waligóra (Dorota Krempa) i młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra) oraz patolog Leon Berger (Janusz Chabior).

"Komisarz Alex": Gościnne gwiazdy u boku detektywa na czterech łapach

W premierowych odcinkach "Komisarza Aleksa" gościnnie wystąpią m. in.: Dagmara Bąk, Pola Gonciarz, Katarzyna Galica, Dorota Landowska, Robert Cieszyński, Robert El Gendy, Janusz Onufrowicz, Bartosz Porczyk, Kamil Szeptycki, Mariusz Ostrowski, Robert Koszucki.

Zobacz też:

"Komisarz Alex": Jacek Kurski zrzuca serial z anteny!

"Komisarz Alex": Wojciech Czerwiński żegna się z serialem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy