Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1446
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Alex na randce z Maliną

Tak sympatycznej pary jeszcze w żadnym polskim serialu nie było! Alex i Malina - psy, które od pierwszego wejrzenia zapałały do siebie wielką sympatią - będą regularnie spotykać się na randkach w parku. Już w 2. odcinku 4. serii "Komisarza Aleksa" okaże się, że Alex po prostu zakochał się w nowej znajomej po uszy!


Reklama

Malina, która po odbiciu jej z rąk przestępców trafiła do schroniska, gdzie czeka na nowy dom, będzie często spotykała się z Aleksem.

Zdradzamy, że śliczna wolontariuszka (Katarzyna Baurska) wyprowadzająca suczkę na spacery do parku nie pozostanie obojętna na wdzięk... Michała Orlicza (Antoni Pawlicki) i w czasie, gdy psy zajęte będą zabawą i bieganiem za frisbee, posyłać będzie przystojnemu policjantowi pełne uwielbienia spojrzenia. Michał jednak pozostanie obojętny na jej zaloty, a całą swoją uwagę skupi na obserwowaniu szalejących na trawniku w parku psów.

Widok wpatrzonej w Aleksa jak w obrazek Maliny bardzo rozczuli Orlicza. W pewnej chwili pogłaszcze suczkę i zacznie ją przekonywać, że czworonożny detektyw to doskonały dla niej kandydat na partnera.

- To niezła partia. Monogamista wierny jak pies. Możesz inwestować w ten związek - powie do łaszącej się do niego Maliny.

Te słowa spodobają się bardzo Aleksowi, który patrząc na swego opiekuna, pokręci łbem na znak, że w pełni zgadza się z jego słowami. Czułość, z jaką Michał przemawiać będzie do psów, wzruszy wolontariuszkę i sprawi, że dziewczyna uzna, iż policjant jest dobrym człowiekiem zasługującym na wielką sympatię.

- To kiedy następna randka? - w pewnej chwili zapyta Michała, ale gdy ten spojrzy na nią zakłopotany, szybko doda, że chodzi jej o spotkanie Maliny z Aleksem.

Jak rozwinie się związek Aleksa z Maliną? Czy Orlicz ulegnie wdziękowi uroczej wolontariuszki i będzie - tak jak ona - czekał z niecierpliwością na kolejne spotkania w parku?

Odpowiedzi na te pytania padną już w najbliższą sobotę. Na 2. odcinek 4. serii "Komisarza Aleksa" TVP2 zaprasza 7 września o godzinie 20.25.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z pierwszej randki Aleksa i Maliny. Zobaczcie, jaka śliczna z nich para!

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje