Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10242
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Lepiej być zdrową niż... piękną!

Piękna opalenizna to marzenie wielu kobiet. Ale, uwaga! Promienie słoneczne mogą być bardzo szkodliwe! Wiedzą o tym dobrze Paulina Holtz i Kaja Paschalska, czyli Agnieszka i Ola Lubicz z "Klanu".

Paulina Holtz nigdy nie rozumiała dziewczyn, które godzinami prażą się na słońcu.

Reklama

- Uważam, że zbyt mocna opalenizna szpeci, wysusza i niszczy skórę - mówi serialowa Agnieszka Lubicz i trudno nie przyznać jej racji.

Paulina przyznaje, że wiele razy słyszała o fatalnych skutkach poparzeń słonecznych i zawsze współczuła dziewczynom, które musiały potem cierpieć.

- Wiem, że są odpowiednie kremy na poparzenia, ale wolałabym nigdy ich nie stosować. Wolę być zdrowa niż piękna! - twierdzi.

Co robić, kiedy zostanie się poparzonym promieniami słonecznymi? Kaja Paschalska uważa, że najprostszym sposobem jest wizyta u dermatologa i zastosowanie się do jego zaleceń. Kaja nie ma z tym problemu, bo po prostu nie lubi się opalać.

- Boję się poparzeń, bo mam jasną karnację i bardzo szybko łapię na słońcu brzydką, czerwoną opaleniznę, która przy moich rudych włosach wygląda, co tu dużo mówić, fatalnie - wyznaje gwiazka "Klanu".

A co Wy sądzicie na temat opalania?

Chcesz być przez wakacje na bieżąco? Nic prostszego! Zarejestruj się!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Kaja Paschalska | Paulina Holtz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje