Reklama

​"Klan": Surmaczowa zamieszka z Gustawem!

Po wakacjach Anna (Joanna Żółkowska), wdowa po doktorze Koziełło-Kozłowskim (śp. Andrzej Strzelecki), zaproponuje Gustawowi (Tadeusz Chudecki), by się do niej wprowadził! Czy to oznacza, że Kowalski zajmie w sercu Surmaczowej miejsce nieodżałowanego Tadeusza?

Zdradzamy, że w 3835. odcinku sagi rodu Lubiczów, który TVP1 wyemituje po wakacyjnej przerwie, Anna pożali się Widze (Dorota Kamińska), że czuje się bardzo samotna. Witold (Sławomir Grzymkowski) wyprowadził się wraz z rodziną do lokum sąsiada, a córka Iwona (Diana Kadłubowska) wyjechała z narzeczonym. Z kolei doktor Gucio podróżuje po świecie i tylko kartki pocztowe przesyła z miejsc, które odwiedza.

- Mój dom całkiem opustoszał - ze smutkiem stwierdzi Surmaczowa.

- Ale w końcu masz czas tylko dla siebie - spróbuje pocieszyć ją przyjaciółka.

Reklama

Rewolucja w "Klanie"!

Jak na ironię, jeszcze w tym samym odcinku Anna pod własnym domem natknie się na... Gustawa z plecakiem. Okaże się, że pediatra właśnie wrócił ze swoich wojaży. Niestety, zaginął jego bagaż, w którym miał klucze do mieszkania, a zapasowych nikomu nie zostawił... Właściwie są one w domu w szufladzie, ale on nie może się tam dostać... Na domiar złego  komórka  mu padła, a ładowarka, podobnie jak klucze, była w bagażu głównym. Ot, cały roztargniony Gucio.

- Przyjmiesz bezdomnego? - zapyta nieśmiało Kowalski.

- Odświeżę się, podładuję komórkę, zadzwonię po ślusarza... - wyjaśni.

Anna będzie przeszczęśliwa, że ma gościa. Zaproponuje Gustawowi, żeby nie wymieniał zamków, ale poczekał na powrót bagaży, które się zagubiły...

- Możesz mieszkać u mnie, dom duży, ja samotna, będę szczęśliwa, mając  towarzystwo - rzuci wdowa.

Szarmancki doktor przyjmie zaproszenie Anny. Czy to oznacza początek związku Surmaczowej i Kowalskiego?

Zobacz też: Córka aktorki "Klanu" pokazała świadectwo. Jedynki z góry na dół!

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne