Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9672
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Leszek pogodzi się z Lubiczem i poprosi go o pożyczkę...

Leszek (Artur Dziurman) będzie zmuszony poprosić szwagra o pożyczkę, choć nie rozmawiał z nim od czasu śmierci Krystyny (Agnieszka Kotulanka). Paweł (Tomasz Stockinger) uzna, że musi pomóc Jakubowskiemu, bo tego życzyłaby sobie jego zmarła żona...


Reklama


Po tym, jak Leszek obwinił Pawła o śmierć swej siostry Krystyny i zerwał kontakt ze szwagrem, wydawało się, że ich drogi rozeszły się na zawsze... Kiedy jednak Jakubowski stanie przed murem i będzie musiał pilnie zdobyć aż 50 tysięcy złotych, by kupić samochód do przewozu osób niepełnosprawnych, właśnie do Lubicza zwróci się po pomoc. Czy ją otrzyma?

- Nie wypada się tak narzucać - powie Bogna (Justyna Sieńczyłło) mężowi, gdy ten zapyta ją, czy powinien zadzwonić do Pawła z prośbą o pożyczkę.

- Za trzy dni muszę mieć kasę, a jak nie, to samochód przepadnie! - argumentować będzie Jakubowski, zdając sobie sprawę z tego, że drugi raz taka okazja może mu się nigdy nie trafić.

Zakup auta do przewozu osób na wózkach inwalidzkich w idealnym stanie i w bardzo atrakcyjnej cenie wyda się Leszkowi wart tego, by przeprosić Lubicza i przypomnieć mu o sobie. Sięgnie po telefon i w tej samej chwili usłyszy dźwięk komórki. Na wyświetlaczu zobaczy nazwisko... szwagra. Już po chwili rozmowy na twarzy Leszka pojawi się uśmiech.

- Myślę, że Krysia, gdyby żyła, nie miałaby wątpliwości, czy ci pomóc, więc zrobię to dla niej - usłyszy Jakubowski, kiedy kilka godzin później spotka się z Pawłem.

Lubicz zgodzi się przelać mu pieniądze, które trzyma na lokacie, choć wydawało mu się, że nigdy ich nie ruszy. Niestety, w uzgodnionym terminie, konto Jakubowskiego wciąż będzie puste! Okaże się, że Paweł nie mógł zrobić przelewu. Czy zgodzi się dać szwagrowi 50 tysięcy złotych w gotówce bez żadnego zabezpieczenia? Czy samochód z marzeń Leszka stanie się własnością Jakubowskiego?

Przypominamy, że premierowe odcinki "Klanu" TVP1 emituje codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 17.55.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Artur Dziurman | Agnieszka Kotulanka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje