Instrukcja kochania

Ocena
serialu
5,9
Przeciętny
Ocen: 18
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Instrukcja kochania": Zaręczyny aktorki. Konrad Skolimowski ratuje sytuację

Niezwykle romantyczna niespodzianka na planie zdjęciowym spotkała aktorkę wcielającą się w główną bohaterkę nowego serialu Czwórki "Instrukcja kochania" - Magdalenę Król. Jej ukochanemu, Marcinowi, dzięki pomocy całej ekipy serialu, udało się ją kompletnie zaskoczyć oświadczynami, a wzruszającą scenę zarejestrowała kamera serialu. Oryginalny pomysł i sprytny plan nie udałyby się tak dobrze, gdyby nie pomoc przyjaciół z serialu i telefon od Konrada Skolimowskiego niemal w ostatniej chwili...

Nagrania serialu o miłości idealnie nadawały się na zaręczyny dwojga młodych ludzi z branży filmowej, dla których ich praca jest jednocześnie wielką życiową pasją. Marcin Wrona, operator i reżyser, postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie na planie jej serialu, ale żeby sprawić jej niespodziankę, potrzebował pomocy wielu osób pracujących przy "Instrukcji kochania".

"Instrukcja kochania": Konrad Skolimowski spieszy na pomoc

Aktorka tego dnia skończyła wcześniej zdjęcia, zatrzymano ją jednak w pracy pod pretekstem nagrania życzeń dla widzów. Miało się to odbyć wieczorem w miejscu, gdzie druga ekipa realizacyjna kończyła kręcić inne sceny do "Instrukcji kochania" - w opuszczonym budynku często służącym za filmową lokację. Szkopuł w tym, że był to dawny szpital psychiatryczny, rodem z poprzedniej epoki i od dawna niszczejący, przez co jego wnętrza stanowiłyby dość ponurą scenerię dla zaręczyn. Na szczęście na miejscu pojawił się wcześniej Konrad Skolimowski -  grający  serialowego brata Magdaleny Król, Adka - i od razu zadzwonił stamtąd do jednej z osób wtajemniczonych w całe przedsięwzięcie, by czym prędzej przeniesiono je do innej lokacji.  Dzięki temu wszystko odbyło się w salonie domku jednorodzinnego na tle udekorowanej świątecznie choinki.

Reklama

"Instrukcja kochania": Niespodziewane zaręczyny

Niczego nie podejrzewająca aktorka została podpięta do dźwięku, stanęła przed kamerą i zaczęła składać życzenia. Po chwili nagle zaniemówiła, bo z ukrycia wyszedł jej chłopak z wielkim bukietem róż i pierścionkiem. "Czekałem na idealną chwilę, ale i tak się już przekonałem, że każda chwila jest idealna z Tobą i chcę żeby ona trwała do końca życia. Wyjdziesz za mnie?" - usłyszała. Nie tylko śliczna bohaterka wieczoru nie mogła powstrzymać wzruszenia i radości...

Razem z nią przeżywały tę chwilę jej przyjaciółki z obsady - Maria Ruddick (serialowa Majka) i Olga Pęczak (Nina) - oraz cała ekipa. Wszyscy dostali podziękowania od świeżo upieczonych narzeczonych i zostali zaproszeni na wesele,  oczywiście włącznie z Konradem Skolimowskim, który - ze względu na równoległe zdjęcia z drugą ekipą - nie mógł być obecny przy oświadczynach, ale jak stwierdziła sama aktorka: "uratował te zaręczyny". Dzięki niemu nagranie, które z pewnością zajmie wyjątkowe miejsce w rodzinnym archiwum Magdy i Marcina, zyskało nastrojową oprawę - godną komedii romantycznych i miłosnych historii.

"Instrukcja kochania": Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Instrukcja kochania" można oglądać codziennie od poniedziałku do czwartku o godz. 19  w Czwórce.

Zobacz też:

Agnieszka Pawełkiewicz była gwiazdą kultowego "Rancza"! Jak żyje dziś?

Bohater "Jak poznałem waszą matkę" dziś wylądowałby w więzieniu!

Gwiazda "Euforii" wylądowała w szpitalu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Instrukcja kochania | Konrad Skolimowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama