Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 74431
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Agnieszka Pawełkiewicz była gwiazdą kultowego "Rancza"! Jak żyje dziś?

„Ranczo” to jeden z najbardziej lubianych seriali TVP, przez wielu nazywany wręcz kultowym. Od 2006 roku losy mieszkańców Wilkowyj śledziły miliony Polaków, zachwycając się nie tylko serwowanym przez twórców humorem, ale i grą aktorskiej obsady. Jedną z gwiazd serialu była Agnieszka Pawełkiewicz, która w lubianej produkcji wcieliła się w Kingę, dalszą krewną Kusego. Zbuntowana bohaterka szturmem podbiła serca widzów, dzięki czemu młoda aktorka zyskała ogromną popularność. Niestety po zakończeniu emisji serialu Agnieszka Pawełkiewicz postanowiła odciąć się od mediów i bardzo chroni swoją prywatność. Gdzie jeszcze mogliśmy ją oglądać?

Agnieszka Pawełkiewicz: Niezapomniana Kinga

Pawełkiewicz urodziła się w 1990 roku. Jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie i może już pochwalić się dość sporym dorobkiem artystycznym. Dotychczas występowała zarówno na deskach teatralnych, jak i przed kamerą. Jej talent odkryto w Katolickiej Szkole Wychowawców. Tak po latach wspominała ten moment.

Choć studia skończyła w 2013 roku, kilka lat wcześniej miała już na koncie sporo wyróżnień. W 2010 roku zdobyła m.in. Nagrodę Indywidualną na I Festiwalu Inspiracji Fredrowskich "Mocium Panie" w Krośnie. Rozwijała swój talent również przed kamerą. Zaczęła od etiudy studenckiej, by już rok później na stałe dołączyć do obsady "Rancza". Dzięki roli w popularnej produkcji mogła szlifować aktorskie rzemiosło i jednocześnie uczyć się od największych polskich gwiazd.

Reklama

W "Ranczu" wcieliła się w zbuntowaną Kingę, córkę siostry pierwszej żony Kusego. Porzucona przez matkę, musiała odnaleźć się w dworku Lucy i dogadać z właściwie obcymi sobie ludźmi. Charakterna dziewczyna podbiła serca widzów, a sama Pawełkiewicz zyskała ogromną rozpoznawalność. Serial "Ranczo" przyciągał bowiem przed ekrany telewizorów miliony widzów.

Co poza "Ranczem"?

Agnieszka Pawełkiewicz ma na swoim koncie kilka ról w filmach i serialach. W 2012 roku można ją było oglądać w filmie Jana Jakuba Kolskiego - "Zabić bobra", w którym wcieliła się w Bezi. Kontrowersyjna produkcja naszpikowana była odważnymi scenami i podkreśliła kunszt młodej aktorki. W tym samym roku pojawiła się również gościnnie w serialu "Hotel 52".

W kolejnych latach aktorka zagrała jeszcze w niezależnej produkcji "Małe sztuczki" oraz w telewizyjnej realizacji spektaklu Agnieszki Glińskiej - "Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku". W produkcji, na podstawie tekstu Doroty Masłowskiej, wcieliła się w postać Dżiny.

Jednocześnie Agnieszka Pawełkiewicz występowała regularnie na deskach teatralnych. W latach 2013-2016 była związana z warszawskim Teatrem Studio. Współpracę zerwała jednak po tym, jak część zespołu opuściła teatr na znak protestu przeciwko zwolnieniu dyrektor artystycznej - Agnieszki Glińskiej.

Co słychać u Agnieszki Pawełkiewicz?

W ostatnich latach słuch o utalentowanej aktorce zaginął. Gwiazda "Rancza" wycofała się z życia publicznego i brak jakichkolwiek wzmianek na temat jej kolejnych projektów zawodowych. Pawełkiewicz nie udziela się też w mediach społecznościowych.

Pozostaje mieć nadzieję, że aktorka zdecyduje się na powrót i zobaczymy ją jeszcze w innych odsłonach!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Pawełkiewicz | Ranczo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy