Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 874
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ślubne potyczki i bójka

Wesele Krzysztofa Wygody (Jan Jankowski) i znacznie od niego młodszej Polki z Białorusi Heleny Stankiewicz (Wiktoria Gorodecka) ma być huczne i sprawnie zorganizowane. Tak jak przystało na luksusowy Hotel 52.

Los jednak nie sprzyja młodej parze. Organizatorem uroczystości jest Bartek (Andrzej Niemyt) syn pana młodego, a zarazem kolega Heleny ze studiów. To on poznał ich ze sobą, ale najwyraźniej tego żałuje. Bartek jest zdenerwowany, opryskliwy i obraża wszystkich dookoła, włącznie z Heleną. W końcu dziewczyna zadaje mu wprost pytanie, o co chodzi. Jego odpowiedź wprawi ją w osłupienie. Bartek, który miał być świadkiem ojca, odmawia dalszego uczestniczenia w przygotowaniach. Na domiar złego matka i siostra Heleny zostaną zatrzymane na granicy.

Reklama

Michał (Rafał Królikowski) przez swoją niefrasobliwość postawi pod znakiem zapytania całą uroczystość. Dojdzie do jego ostrego sporu z Iwoną (Magdalena Cielecka), a potem do bójki z Igorem (Kamil Kula). To niemal cud, że mimo przeszkód młoda para zdoła dotrzeć do kościoła, by wypowiedzieć słowa małżeńskiej przysięgi.

Jesteś fanem serialu "Hotel 52"? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hotel 52 | Rafał Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje