Max: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 107
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Idol": Lily-Rose Depp w kontrowersyjnym serialu. Nagość, narkotyki i sekta

Lily-Rose Depp opowiada o pracy nad głośnym serialem HBO "The Idol". 23-letnia córka Johnny'ego Deppa zagra w nim główną bohaterkę u boku Abla Tesfaye'a, znanego jako The Weeknd. Aktorka nie kryje, że jest niesamowicie podekscytowana projektem i nie może się doczekać aż widzowie go zobaczą.

"The Idol": O czym będzie serial?

"The Idol" to historia popowej piosenkarki, która wdaje się w romans z tajemniczym właścicielem klubu w Los Angeles. W rzeczywistości jest on przywódcą tajnej sekty. W główną rolę wcieli się 23-letnia Lily-Rose Depp, czyli córka Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis. Charyzmatycznego przywódcę sekty zagra The Weekend, jeden z  najpopularniejszych obecnie muzyków na świecie. 

Reklama

Dla Abla Tesfaye'a, znanego bardziej pod pseudonimem The Weeknd, praca nad serialem "The Idol" nie zakończy się tylko na roli  aktorskiej. Jak poinformowała stacja HBO, artysta jest również  producentem wykonawczym serialu oraz współautorem scenariusza.

Razem z nim nad scenariuszem pracowali Sam Levinson, Reza  Fahim, Mary Laws oraz Joseph Epstein, który jest showrunnerem "The Idol". Serial będzie drugim serialem stworzonym dla HBO przez Sama Levinsona. Wcześniej zrealizował on dla tej stacji hitowy serial "Euforia". 

Sami  twórcy zapowiadają serial, jako "najbardziej niemoralną historię  miłosną w Hollywood". Podobnie jak "Euforia" nowe dzieło Sama Levinsona zdecydowanie nie jest przeznaczone dla młodych widzów. W zwiastunie nie brakuje scen pełnych seksu oraz narkotyków.

"The Idol": Lily-Rose Depp o serialu. "Nie mogę się doczekać, aż to zobaczycie"

Lily-Rose Depp opowiedziała o pracy z Samem Levinsonem i Abelem Tesfaye, znanym jako The Weeknd, nad serialem "The Idol". Po przesłuchaniu Depp przyjęła tę rolę, nie kryjąc zdumienia. Będzie to pierwszy występ córki sławnego aktora w serialu.

Zapytana o seksualne treści serialu, Lily-Rose Depp odpowiedziała, że czuła się szczęściarą, mogąc pracować z Levinsonem i Tesfaye. Opisała ich jako dwójkę ludzi, którzy sprawiają, że czuje się niesamowicie bezpieczna i chroniona podczas pracy nad tak trudnym, prowokacyjnym serialem.

"Nie jestem zainteresowana robieniem czegoś pruderyjnego. Nie jestem zainteresowana robieniem niczego, co nie stanowi dla mnie wyzwania, ani nie rzuca wyzwania innym ludziom. Myślę, że ten serial jest nieustraszony i to jest coś, czym jestem podekscytowana i dumna, że mogę się w to zagłębić. Nie mogę się doczekać, aż to zobaczycie" - powiedziała.

"The Idol": Będzie prowokacyjnie i kontrowersyjnie

Już pierwszy serial Levinsona dla HBO, czyli "Euforia" szokował, głównie za sprawą mocnych scen seksu, ukazania problemu narkotykowego oraz przemocy. "The Idol" jest określany jako "Euforia" dla dorosłych, co czyni go podwójnie ryzykownym i najprawdopodobniej najbardziej prowokacyjnym jak dotąd dziełem Levinsona.

W obsadzie "The Idol" oprócz Tesfaye i Depp zobaczymy między innymi Jennie Kim z BLACKPINK, Eli Roth, Dan Levy, Moses Sumney, Jane Adams i Rachel Sennott. Role były długo trzymane w tajemnicy, ale drugi zwiastun zdradził, kto wystąpi w serialu.

Data premiery nie jest jeszcze znana.

Czytaj więcej: "Wielkie kłamstewka" nie powrócą z trzecim sezonem?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Lily-Rose Depp | Idol
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy