HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 56
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

HBO Max: "Odwilż" doczekała się drugiego sezonu! Właśnie ruszyły zdjęcia

W Szczecinie rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu Max Original "Odwilż". Produkcja opowiadać będzie o dalszych losach trzydziestokilkuletniej policjantki, Katarzyny Zawiei.

"Odwilż": Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu

W drugim sezonie w roli głównej ponownie wystąpi Katarzyna Wajda. Za produkcję tego sezonu odpowiadają: Bogumił Lipski - producent, Johnathan Young - executive producent HBO Max. Producentem wykonawczym jest Magnolia Films.

"Odwilż": O czym opowiadał pierwszy sezon?

Pierwszy sezon serialu Odwilż liczy 6 odcinków i w całości dostępny jest w HBO Max.

Szczecin, przełom zimy i wiosny. W lodowatej wodzie na brzegu Odry znalezione zostaje ciało młodej kobiety. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Katarzyna Zawieja (w tej roli Katarzyna Wajda), trzydziestokilkuletnia policjantka, która nie daje łatwo za wygraną. Szybko okazuje się, że w śledztwie nie chodzi wyłącznie o zabójstwo - niedługo przed śmiercią kobieta urodziła dziecko. Pytanie, gdzie ono się znajduje, czy żyje? Poszukiwania niemowlęcia stają się dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim - kobiety w momencie kryzysu po śmierci męża. Walka o dziecko okaże się dla niej walką o samą siebie.

Reklama

Zobacz też:

"Westworld": Luke Hemsworth rozczarowany skasowaniem serialu

"1899": Szalona przygoda! Megaprodukcja twórców "Dark" od dziś na Netflix!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: HBO Max

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy