HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 63
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Biały Lotos": Trzeci sezon serialu HBO Max powstanie w Azji?

30 października tego roku zadebiutuje drugi sezon popularnego serialu stacji HBO "Biały Lotos". Twórca tej produkcji, Mike White, już powoli myśli o ewentualnym sezonie trzecim. O pomyśle na to, jak mogłaby wyglądać ta kontynuacja, opowiedział w trakcie uroczystej premiery drugiego sezonu swojego serialu.

"Biały Lotos" to serialowa antologia, której każdy sezon opowiada inną historię. Skupiają się one na ludziach, którzy spędzają wakacje w pięciogwiazdkowych hotelach w różnych częściach świata. W pierwszym sezonie bohaterowie serialu zawitali na Hawaje, w drugim akcja rozgrywa się na Sycylii. Jeśli HBO zdecyduje się na zamówienie kolejnej transzy, powstanie ona prawdopodobnie w Azji. 

"Biały Lotos": Trzeci sezon powstanie w Azji?

"Właśnie oddaliśmy do stacji ostatni odcinek drugiego sezonu, więc póki co trudno jest jeszcze myśleć o trzecim sezonie. Gdybyśmy jednak mieli go zrobić, myślę, że fajnie byłoby pojechać z kamerami na zupełnie nowy kontynent. Teraz kręciliśmy w Europie, więc myślę na przykład o Azji. Jakiś taki zwariowany kierunek byłby najlepszy" - powiedział Mike White w rozmowie z portalem Deadline.

Reklama

White wypowiedział się też na temat Jennifer Coolidge, której postać łączy obydwa sezony "Białego Lotosu". Jakie są szanse na to, że pojawi się również w trzecim sezonie? "Jennifer to moja przyjaciółka. Wszyscy pokochali ją w pierwszym sezonie, więc wiedziałem, że nie mogę jechać do Włoch bez niej. I może nadal tak będzie, może nie będę mógł jechać bez niej np. do Japonii? Jest jednak wielu świetnych aktorów, z którymi już współpracowaliśmy, więc to bardziej kwestia tego, kto będzie miał czas" - powiedział twórca serialu HBO.

W drugim sezonie "Białego Lotosu" w role gości tytułowej sieci hoteli wcielili się Aubrey Plaza, Will Sharpe, Sabrina Impacciatore, Theo James, Meghann Fahy, F. Murray Abraham, Adam DiMarco, Tom Hollander, Michael Imperioli, Haley Lu Richardson, Leo Woodall, Beatrice Granno oraz Simona Tabasco.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Biały Lotos

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy