HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 63
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Biały Lotos":​ Aubrey Plaza w drugim sezonie serialu

"Biały Lotos" to jeden z najlepiej ocenianych seriali minionego roku. Wyprodukowana przez HBO satyra na współczesne społeczeństwo opowiadała historię gości luksusowego hotelu na Hawajach. W drugim sezonie poznamy historię nowych osób, które odwiedziły kolejny hotel tytułowej sieci. Wśród nich będzie Aubrey Plaza ("Ingrid wyrusza na zachód", "Na własne ryzyko"), która właśnie dołączyła do serialu.


Aubrey Plaza w serialu HBO

Aubrey Plaza, znana ze swoich dokonań w kinie niezależnym, a także ról w serialach takich jak m.in. "Parks and Recreation" czy "Legion", w drugim sezonie serialu "Biały Lotos" wcieli się w postać Harper Spiller. To kobieta, która wraz ze swoim mężem i jego znajomymi pojawia się w serialowym hotelu. Z wcześniejszych informacji wynika, że produkcja opuści Hawaje i będzie realizowana w nowej lokacji.

Informację o dołączeniu Aubrey Plazy do obsady serialu "Biały Lotos" podał portal "Deadline". Wcześniej informowano, że w drugim sezonie serialu wystąpi też Michael Imperioli. Wcieli się on w postać mężczyzny, który zamieszkuje w hotelu razem ze swoim starym ojcem oraz synem, który niedawno ukończył naukę w koledżu.

Reklama

Oprócz zupełnie nowego zestawu gości w drugim sezonie "Białego Lotosu" spodziewany jest powrót postaci granej w sezonie numer jeden przez Jennifer Coolidge ("American Pie"). Reżyserem i scenarzystą drugiego sezonu serialu ponownie będzie Mike White ("Szkoła rocka").

Aubrey Plaza: Gdzie można zobaczyć aktorkę?

Aubrey Plazę niedługo będzie można zobaczyć w nowym filmie Guya Ritchiego pod tytułem "Gra fortuny", gdzie zagrała u boku m.in. Jasona Stathama, Josha Hartnetta i Hugh Granta. A podczas najbliższego festiwalu w Sundance premierę będzie miał wyprodukowany przez nią film "Emily the Criminal", w którym zagrała też tytułową rolę.

Plaza jest też w obsadzie serialu platformy streamingowej Hulu "Olga Dies Dreaming", którego fabuła została oparta na motywach książki Xochitl Gonzalez.

swiatseriali/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Aubrey Plaza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama