Reklama

"I tak po prostu": Dwa pierwsze odcinki są już dostępne na HBO GO

Serial Max Original "I tak po prostu" ("And Just Like That…") to nowy rozdział przełomowej produkcji HBO "Seks w wielkim mieście", wyprodukowany przez Michaela Patricka Kinga. Nowa produkcja prezentuje dalsze losy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis), które po przejściu przez skomplikowany okres życia i przyjaźni po trzydziestce, mierzą się z jeszcze bardziej skomplikowaną rzeczywistością życia i przyjaźni po pięćdziesiątce.

"I tak po prostu": Obsada

W rolach głównych zobaczymy Sarah Jessica Parker, Cynthię Nixon i Kristin Davis. W serialu występują również Sara Ramírez, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Willie Garson oraz Evan Handler.

"I tak po prostu": Twórcy

Obowiązki producentów wykonawczych serialu "I tak po prostu" pełnią Sarah Jessica Parker, Kristin Davis, Cynthia Nixon, Julie Rottenberg, Elisa Zuritsky, John Melfi oraz Michael Patrick King. Za scenariusz odpowiedzialni są Michael Patrick King, Samantha Irby, Rachna Fruchbom, Keli Goff, Julie Rottenberg and Elisa Zuritsky. Serial HBO Seks w wielkim mieście stworzony został przez Darrena Stara i jest oparty na książce o tym samym tytule autorstwa Candace Bushnell.

Reklama

"I tak po prostu" na HBO GO

Dwa odcinki serialu Max Original "I tak po prostu" ("And Just Like That...") są już dostępne w serwisie HBO GO. Premiery kolejnych odcinków, po jednym, odbywać się będą co tydzień w czwartek. Serial liczy 10 odcinków.

Zobacz też:

Netflix świętuje Dzień Wiedźmina! Zaprasza również fanów

"Marzycielka - stając się Karen Blixen": Nowy serial Viaplay

Święta? Czas na horror! "Creepshow" wraca ze specjalnym odcinkiem

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj newsy i wywiady, oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama