Reklama

"Wiedźmin": Netflix świętuje Dzień Wiedźmina! Zaprasza również fanów

Historia Geralta z Rivii, najsłynniejszego zawodowego pogromcy potworów, została opowiedziana po raz pierwszy 35 lat temu. 16 grudnia 1986 roku na łamach magazynu “Fantastyka" opublikowano opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego pt. “Wiedźmin". Z okazji tego jubileuszu Netflix, magazyn "Nowa Fantastyka" oraz Miasto Łódź zapraszają do celebrowania Dnia Wiedźmina - wyjątkowego wydarzenia dla wszystkich fanów uniwersum! Świętowanie już trwa, a jego finał przypada na dzień światowej premiery serialu Wiedźmin na Netflix - 17 grudnia.

Dzień Wiedźmina: Konkurs, pokaz i test wiedzy

Przeznaczenie przyniesie fanom wiele atrakcji. Do 10 grudnia trwa konkurs, w którym można zawalczyć o zaproszenia na specjalny pokaz 2. sezonu serialu. Na wszystkich, którzy chcą wyruszyć w podróż na Kontynent przed oficjalną premierą czeka test wiedzy na temat uniwersum, a ci, którzy najlepiej przejdą próbę, otrzymają wyjątkowe wiedźminskie nagrody. Aby spróbować swoich sił, wystarczy wejść na stronę https://premierawiedzmina.pl/ i odpowiedzieć na pytania konkursowe. 

Reklama

Aż 1000 zwycięzców będzie mogło obejrzeć pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu i dołączyć do wirtualnego wydarzenia z udziałem obsady i twórców. Transmisja rozpocznie się w czwartek 16 grudnia  o  godz. 19.30. Na fanów wiedźmińskiego uniwersum niespodzianki czekają również w Łodzi - miejscu urodzenia Andrzeja Sapkowskiego - autora kultowej sagi, na podstawie której powstał serial Netflix. 

11 grudnia będzie można wygrać również limitowane, jubileuszowe wydanie “Nowej Fantastyki", które ukaże się z okazji 35-lecia Wiedźmina.

"Wiedźmin": Kiedy sezon drugi pojawi się na Netflix?

Druga seria zadebiutuje na Netflix 17 grudnia 2021 roku. W oczekiwaniu na premierę możecie zobaczyć dwa pierwsze klipy z serialu. Podczas TUDUM - światowego wydarzenia dla fanów - oficjalnie poinformowano, że serial został wznowiony na trzeci sezon!

Zobacz też:

Netflix: Pierwsza zapowiedź serialu "Sandman"!

"Dom z papieru": Pożegnanie z serialem! Zobaczcie zapowiedź finałowych odcinków

"Sex Education": Czwarty sezon oficjalnie potwierdzony!

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj newsy i wywiady, oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama