Gang Zielonej Rękawiczki
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 46
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Gang Zielonej Rękawiczki": Będzie sezon drugi! Katarzyna Figura dołącza do obsady

Małgorzata Potocka, Anna Romantowska i Magdalena Kuta zapowiedziały właśnie drugi sezon "Gangu Zielonej Rękawiczki"! Nowe odcinki zadebiutują wkrótce na Netfliksie, ale to nie wszystko! Do obsady dołączają Katarzyna Figura i Krzysztof Tyniec!

"Gang Zielonej Rękawiczki": O czym opowiada serial?

Ośmioodcinkowa komedia kryminalna - Gang Zielonej Rękawiczki - to historia trzech nieuchwytnych, szlachetnych złodziejek: Zuzy, Kingi i Alicji, które po nieudanym napadzie ukrywają się w cichym domu opieki. W pełnej humoru opowieści Netfliksa występują Małgorzata Potocka, Anna Romantowska i Magdalena Kuta.

"Gang Zielonej Rękawiczki": Kiedy drugi sezon?

Wiadomość o tym, że ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu, który wkrótce trafi na Netflix, opublikowano na oficjalnym koncie platformy na Instagramie. W krótkim materiale filmowym Małgorzata PotockaAnna Romantowska i Magdalena Kuta ogłaszają radośnie, że wracają w kolejnych odcinkach z nową ekipą. Do obsady serialu dołączyli bowiem Katarzyna Figura i Krzysztof Tyniec.

Reklama

"Gang Zielonej Rękawiczki": Pierwszy sezon

"Kiedy ostatni napad nie do końca układa się po myśli trzech współczesnych "robin hoodek" - Zuzy (Magdalena Kuta), Alicji (Anna Romantowska) i Kingi (Małgorzata Potocka) - panie muszą szybko znaleźć sposób na ucieczkę przed policją. Wpadają więc na dość niebywały pomysł i znajdują schronienie w domu opieki. Jednak ambitna policjantka Gujska (Karolina Rzepa) oraz śledczy Alfred (Mirosław Zbrojewicz) depczą im po piętach, chcąc za wszelką cenę rozwiązać zagadkę groźnego gangu. Życie bohaterek uprzykrzy również zarządzająca Drugim Domem bezwzględna i nieznosząca sprzeciwu Marzena (świetna Beata Bandurska), znajomi z przeszłości, czy bracia Mroczek prezentujący się w zupełnie innych niż dotychczas rolach" - pisaliśmy o pierwszym sezonie serialu. 

Zobacz też:

"Gang Zielonej Rękawiczki": Kim jest Karolina Rzepa? Gujska to nie jej pierwsza duża rola

"Gang Zielonej Rękawiczki": Powrót po latach! Polskie gwiazdy w przeboju Netfliksa

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy