Reklama

FOX: Seriale

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 4
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Octavia Spencer zagra w serialu na podstawie wzruszającej historii Bobby'ego Love

Laureatka Oscara za rolę w filmie „Służące” Octavia Spencer zagra w serialu zatytułowanym „The Bobby Love Story”. Jego scenariusz powstał na podstawie prawdziwej historii opisanej na blogu Brandona Stantona, którą pokochali Amerykanie i która stała się łakomym kąskiem dla twórców pragnących przenieść ją na duży ekran. Ostatecznie serial powstanie dla stacji FX.

"The Bobby Love Story": O czym opowiada serial?

Jak informuje portal "Deadline", showrunnerką i autorką scenariusza serialu "The Bobby Love Story" jest Shalisha Francis-Feusner ("Seven Seconds"). Produkcja opowie historię zbiegłego skazańca Bobby’ego Love’a oraz jego żony Cheryl Love, która w trakcie trwającego ponad 35 lat małżeństwa nigdy nie poznała tajemnicy swojego męża. Bobby i Cheryl pełnić będę role producentów wykonawczych serialu. Są też autorami książki "The Redemption of Bobby Love: A Story of Faith, Family, and Justice" ("Odkupienie Bobby’ego Love’a: Historia wiary, rodziny i sprawiedliwości", która została opublikowana na początku października tego roku.

Reklama

Wychowany na rasistowskim Południu Bobby Love wpadł w konflikt z prawem gdy miał 13 lat. Z desperacji został złodziejem. Wkrótce groził mu wyrok 30 lat pozbawienia wolności. Do więzienia jednak nie trafił. Uciekł do Nowego Jorku, gdzie zmienił nazwisko właśnie na Bobby Love. Tam zakochał się, kilka razy zmieniał pracę, by utrzymać swoją powiększającą się rodzinę, pracował jako trener drużyny Małej Ligi, był stałym bywalcem kościoła i wiódł normalne życie. A potem wszystko to runęło.

"The Bobby Love Story": Co zainspirowało twórców serialu?

Opowieść o Bobbym Love została opisana w 2010 roku na blogu "Ludzie Nowego Jorku" przez fotografa Brandona Stantona. Śledzi go obecnie ponad 30 milionów obserwatorów, a napisana na podstawie bloga książka Stantona w 2013 roku trafiła na listę bestsellerów "The New York Times".

Zobacz też: Alec Baldwin postrzelił dwie osoby na planie filmu!

"The Bobby Love Story": Gdzie jeszcze zobczymy Octavię Spencer?

Octavia Spencer nie tylko wystąpi w serialu "The Bobby Love Story", ale będzie też jedną z jego producentek. Trzykrotnie nominowana do Oscara ukończyła niedawno zdjęcia do filmu "Spirited" - musicalu opartego na twórczości Charlesa Dickensa. W filmie partneruje m.in. Ryanowi Reynoldsowi i Willowi Ferrellowi. Wystąpi też u boku Sama Rockwella i Allison Janney w sensacyjnej komedii "The Heart".

Zobacz też:

Alżbeta Lenska: Po udarze żyje z dnia na dzieńTak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Jej dom jest wart miliony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL