Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388597
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Alżbeta Lenska: Po udarze „nie wie, ile czasu jej zostało”! Żyje z dnia na dzień

Alżbeta Lenska każdego dnia cieszy się życiem. Popularna aktorka, która przeszła operację mózgu, od miesięcy jest bardzo aktywna zawodowo. Gra w teatrze oraz jednym z najpopularniejszych polskich seriali. Teraz szczerze opowiedziała o tym, jak wygląda jej życie po chorobie.

W 2018 roku Alżbeta Lenska przeszła bardzo poważną operację mózgu. Cudem uniknęła śmierci... Aktorka nagle poczuła przeraźliwy ból głowy i trafiła do szpitala. Okazało się, że ma tętniaka mózgu i tylko natychmiastowa operacja może uratować jej życie.

Alżbeta Lenska: Druga szansa od życia

Po operacji wyznała, że czuje, jakby dostała od życia drugą szansę, którą zamierza wykorzystać. Po operacji wróciła na plan "Ojca Mateusza", w 2020 roku dołączyła do obsady "M jak miłość", a wątek jej bohaterki jest nadal rozwijany. Obecnie serialowa Patrycja musi zmierzyć się z apodyktycznym mężem.

Reklama

Ostatnio Alżbeta Lenska opowiedziała w mediach o swoim stanie zdrowia oraz planach zawodowych.

Alżbeta Lenska: Aktorka miewa stany depresyjne

Po przejściu choroby aktorka miewa stany depresyjne. W radzeniu sobie z lękami pomaga jej pisanie książki oraz gra na deskach Teatru Capitol. Niedawno wystąpiła w sztuce zatytułowanej "Kochane pieniążki".

Jednak role w teatrze i telewizji to nie jedyne marzenie aktorki.

Ostatnio Alżbeta Lenska zamieściła na Instagramie fotografię ze... strzelnicy. Strzelanie tak jej się spodobało, że wyznała, iż z chęcią zagrałaby zupełnie inną bohaterkę od tych, w które zwykle się wciela. Mianowicie - agentkę do zadań specjalnych.

Zobacz też:

Alec Baldwin postrzelił dwie osoby na planie filmu

Więdłocha i Musiał mieli romans?

Julia Wieniewa podzieliła się radosną nowiną!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL