Reklama

Więdłocha i Musiał mieli romans? Od plotek aż huczało! Zdradziło ich jedno zdjęcie

Plotki o ich romansie były na ustach wszystkich. Media rozrywkowe przez długi czas snuły domysły na temat relacji Macieja Musiała i Agnieszki Więdłochy. W końcu jednemu z magazynów udało się odkryć prawdę. Okazało się, że aktorkę i nastoletniego gwiazdora połączyło gorące uczucie. Zdradziło ich jedno zdjęcie!

Tylko przyjaźń?

Młody aktor i Agnieszka Więdłocha poznali się na planie zdjęciowym "Czasu honoru". Maciej nigdy ochoczo nie opowiadał o swoim życiu uczuciowym. Wobec tego jego związek ze starszą od niego o prawie dekadę Agnieszką Więdłochą nigdy nie został oficjalnie potwierdzony. 

Sama Więdłocha nazwała ich relację "przyjaźnią". Trudno jednak było oprzeć się wrażeniu, że parę nie łączą wyłącznie stosunki zawodowe. Według "Na Żywo" Więdłocha i Musiał odbyli romantyczną podróż w Pieniny, podczas której przypominali prawdziwą zakochaną parę. Wydawać się mogło, że związek młodego aktora ma przed sobą świetlaną przyszłość.

Reklama



Maciej Musiał miał romans z Agnieszką Więdłochą

Relacja Więdłochy i 19-letniego wówczas Musiała przez długi czas była jednym z najgorętszych tematów w prasie bulwarowej. Początkowo aktorzy zaprzeczali wszelkim doniesieniom o rzekomym związku, starając zachować swój sekret. Więdłocha i jej nastoletni ukochany twierdzili, że łączy ich wyłącznie przyjaźń.

Wszystko zaczęło się od niewinnych spotkań, podczas których Agnieszka Więdłocha miała udzielać niedoświadczonemu gwiazdorowi lekcji aktorstwa, przygotowując go do egzaminów w szkole teatralnej. Ich relacja szybko przerodziła się w coś więcej. Prawdę o ich  romansie odkrył magazyn "Show", na łamach którego pojawiły się fotografie, przedstawiające zauroczonych kochanków, którzy obściskiwali się w galerii handlowej.

Dodatkowym dowodem na to, że pomiędzy aktorami pojawiła się chemia, było zdjęcie dodane na Instagrama przez Jakuba Wesołowskiego. Na fotografii wrzuconej przez aktora dało się zauważyć wtulonego w Więdłochę Musiała, który czule całował swoją wybrankę w głowę. Zanim post został usunięty, wywołał w prawdziwą burzę!

Jednak ta relacja najwyraźniej nie przetrwała próby czasu - plotki o rozstaniu Więdłochy i Musiała obiegły sieć w 2015 roku.

Zobacz też: Związki Macieja Musiała. Kogo kochał aktor?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy