FOX: Seriale

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 7
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Andor": Pierwszy raz w Polsce odcinki serialu dostępne na kanale FOX

Już 24 listopada FOX wyemituje dwa odcinki serialu oryginalnego Disney+ „Andor”, produkcji z kultowego świata Gwiezdnych wojen. Jest to najnowsza odsłona uniwersum, do tej pory dostępna wyłącznie dla subskrybentów Disney+. Teraz zobaczyć ją będą mogli również telewidzowie.

"Andor": O czym opowiada serial?

Akcja serialu "Andor" toczy się w uniwersum Gwiezdnych wojen, pięć lat przed wydarzeniami z filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie". Głównym bohaterem jest Cassian Andor (Diego Luna), a fabuła skupia się na rodzącej się rebelii przeciwko Imperium. Serial "Andor", którego odcinki cyklicznie ukazują się na platformie streamingowej Disney+, już wkrótce będzie można obejrzeć na kanale FOX.

"Andor": Dwa pierwsze odcinki na kanale FOX

Stacja FOX wyemituje pierwsze dwa odcinki serialu wyłącznie 24 listopada od godziny 20:50. Osoby, które zainteresują się losami bohaterów "Andora", będą mogły obejrzeć pozostałe odcinki w Disney+. W ten wyjątkowy listopadowy wieczór na platformie Disneya będą już dostępne wszystkie odcinki serialu. Emisja na kanale FOX zbiega się w czasie z premierą finałowego odcinka w Disney+, która odbędzie się dzień wcześniej na platformie.

Reklama

Diego Luna powraca jako Cassian Andor, a dołączają do niego członkowie obsady: Genevieve O’Reilly, Stellan Skarsgård, Adria Arjona, Denise Gough, Kyle Soller, Fiona Shaw, Forest Whitaker i Andy Serkis. Producentami wykonawczymi są Kathleen Kennedy, Tony Gilroy, Sanne Wohlenberg, Diego Luna i Michelle Rejwan. Tony Gilroy jest także twórcą i showrunnerem.

"Andor" na FOX: Kiedy oglądać?

Dwa pierwsze odcinki serialu oryginalnego platformy Disney+ "Gwiezdne Wojny: Andor" będzie można obejrzeć 24 listopada od godziny 20:50 wyłącznie na kanale FOX.

Zobacz też:

Diego Luna: "Andor" to będzie rewolucja

"Andor": Sekrety produkcji Disney+. Dwa sezony zamiast pięciu

"Andor": Epicka historia z sercem! Nowy serial Disney+ to krok w dobrym kierunku

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Andor (serial) | Disney+ | Diego Luna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy