Dziedzictwo Emanet
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 1627
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziedzictwo": Wściekła rywalka nie ma litości. Kobieta trafia do szpitala

"Dziedzictwo" jest tureckim serialem, który od marca 2023 emitowany jest na antenie TVP1. Polscy telewidzowie codziennie mogą przeżywać nową dawkę wrażeń, której dostarcza fabuła produkcji. Co zdarzy się w kolejnych epizodach serii? Przedstawiamy streszczenie odcinków 238, 239, 240, 241 i 242 serialu "Dziedzictwo”.

"Dziedzictwo" to historia dwóch sióstr, Seher i Kevser. Obie kobiety wiodą razem spokojne i skromne życie. Cała sytuacja się zmienia, gdy Kevser decyduje się poślubić zamożnego mężczyznę. Zachodzi w ciążę, a po kilku miesiącach na świat przychodzi ich syn. Ojciec dziecka niedługo później umiera.

Kevser także nie przyszło długo żyć. Jedna z sióstr ląduje na łożu śmierci. Przed najgorszym prosi Seher o przysługę. Kobieta ma zająć się jej 5-letnim dzieckiem i bierze na siebie ten obowiązek. Serial "Dziedzictwo" pokazuje historię rodziny, na którą czekają liczne przeciwności losu.

Reklama

"Dziedzictwo": Odcinek 238 - streszczenie. Wściekła Ikbal zrzuca Seher ze schodów

Seher jest niepewna wspólnej nocy z Yamanem. Mężczyzna chce, żeby ta wiedziała, że będzie na nią czekać tyle, ile będzie potrzebować. W końcu dziewczyna daje znać, że jest już gotowa i się nie boi. Para nie może doczekać się na wspólną noc, jednak na przeszkodzi stoi im Yusuf. Ten wciąż wymyśla nowe zabawy, przez co kochankowie nie mogą spędzić czasu razem.

Szczęście pary nie wszystkim się podoba. Ikbal jest wściekła na parę. W złości popycha Seher, a ta spada ze schodów. Yaman szybko zawozi dziewczynę do szpitala. Frat nie może znieść tego, że Neslihan nadal wierzy Borze. W przypływie emocji niemalże wyznaje jej miłość.

"Dziedzictwo": Odcinek 239 - streszczenie. Zuhal chce odebrać władzę Melahat

Po upadku ze schodów Seher na szczęście nie poniosła dużych obrażeń. Yaman musi jednak wynająć fizjoterapeutkę dla ukochanej. Ikbal jest zmartwiona tym, że zrzuconej dziewczynie nic się nie stało. Boi się, że ta przypomni sobie, kto ją popchnął.

Zuhal jest zdeterminowana i chce odebrać władzę Melahat. Chce, aby siostra przelała jej dużą ilość pieniędzy, które pozwolą jej na przekupienie współosadzonych. Neslihan denerwuje się na Frata. Sultan decyduje się na wprowadzenie nowych porządków w domu.

“Dziedzictwo”: odcinek 240 - streszczenie. Ibraham jest zazdrosny o Firata

Bora nie chce mówić rodzinie o zaręczynach, cały czas stara się unikać tego tematu. Sultan zachwyca się Firatem, co wywołuje zazdrość w Ibrahimie. Ikbal zaczynają dręczyć nowe obawy. Boi się, że jej mąż widział zdarzenie z Seher i powie wszystkim, co zaszło przy schodach.

Czytaj także: Koniec emisji serialu "Dziedzictwo"? Wiemy, ile jeszcze zostało odcinków

Seher rozpoczyna fizjoterapię i czuje się coraz lepiej. Zuhal kupuje swoim koleżankom z celi koce, którymi mogą się ogrzać. Melahat jednak niszczy je, doprowadzając więźniarki do furii.

"Dziedzictwo": Odcinek 241 - streszczenie. Ikbal odkrywa, że jej mąż o niczym nie wie

Zazdrość Ibrahima daje się we znaki, co zaczyna denerwować Sultan. Kirpi sugeruje mu, żeby postarał się przekierować uwagę ciotki na kogoś innego. Yaman chce, żeby Neslihan uczyła się. Dziewczyna jest zachwycona tym pomysłem.

Frat i Neslihan mają problemy z dogadaniem się. Ikbal stara się dowiedzieć od męża, co on wie. Po intensywnych namowach okazuje się, że mężczyzna nie miał pojęcia o zepchnięciu Seher ze schodów. Rozmowa jednak odświeża mu pamięć i przypomina sobie, że Ikbal w przeszłości zepchnęła też Kevser.

"Dziedzictwo": Odcinek 242 - streszczenie. Pozycja Melahat jest mocno zagrożona

Frat stara się pracować, jednak jego działania są sabotowane przez Ibrahima. Sultan nie moża znieść zachowania Ibrahima. Jej ulubieniec wyjątkowo zaczyna ją denerwować. Seher nadal bierze udział w rehabilitacji, a Yaman chce w niej uczestniczyć i pomagać ukochanej. Ta natomiast nie jest gotowa na to i szybko peszy się w obecności mężczyzny. Czuje się coraz lepiej i stara się pomagać w domu.

Więźniarki są wściekłe na Melahat, co może mieć wpływ na jej pozycję w celi. Ibrahim niszczy kolację, którą przygotował Frat. Ikbal grozi Ziyi, że odejdzie. Mężczyzna nie będzie się wahać, jeśli ma zatrzymać przy sobie żonę.

"Dziedzictwo": Kiedy i gdzie oglądać?

"Dziedzictwo" można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku na antenie TVP1. Epizody wyświetlane są o stałej porze 16:05. Odcinki "Dziedzictwa" 238, 239, 240, 241, 242 konkretniej obejrzymy:

  • Odcinek 238 - poniedziałek 18 marca o godzinie 16:05 na TVP1;
  • Odcinek 239 - wtorek 19 marca o godzinie 16:05 na TVP1;
  • Odcinek 240 - środa 20 marca o godzinie 16:05 na TVP1;
  • Odcinek 241 - czwartek 21 marca o godzinie 16:05 na TVP1;
  • Odcinek 242 - piątek 22 marca o godzinie 16:05 na TVP1.

Po więcej informacji i newsów dotyczących seriali i kulis ich powstawania zapraszamy na naszego Facebooka oraz Instagrama Świat Seriali.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: streszczenia seriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy