Dziedzictwo Emanet
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 1625
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziedzictwo": Romantyczne chwile Yamana i Seher. Zuhal trafia do szpitala

"Dziedzictwo" to lubiana telenowela produkcji tureckiej. Serial okazał się hitem w naszym kraju i przyciąga przed telewizory mnóstwo osób. Historia Seher i Yamana opiekujących się małym Yusufem pełna jest niespodziewanych zwrotów akcji. Co wydarzy się w odcinkach 233-237? Emocji z pewnością nie zabraknie. Sprawdź nasze streszczenia!

"Dziedzictwo" to turecki serial, który swoją premierę miał w 2020 roku. Polscy widzowie mogą oglądać telenowelę od 2022 roku. Od tamtej pory produkcja zyskała wielu fanów. O czym opowiada "Dziedzictwo"? Fabuła obraca się wokół Seher, która zgodnie z ostatnią wolą swojej siostry bierze pod opiekę jej syna – małego Yusufa. Obydwoje wprowadzają się do Yamana – wujka chłopca. Z biegiem czasu pomiędzy Seher a Yamanem zaczyna rodzić się uczucie. 

Reklama

"Dziedzictwo" odcinek 233 – streszczenie

Seher jest zauroczona treścią listu, który otrzymała od Yamana. Wobec tego ona również postanawia coś do niego napisać. Sultan nie radzi sobie z bałaganem w domu. Neslihan postanawia jej pomóc, z czego cieszy się również Frat. Yaman postanawia sprawić Seher niespodziankę. Dziewczyna jest wniebowzięta i spędza romantyczne chwile z ukochanym. 

"Dziedzictwo" odcinek 234 – streszczenie

Yaman i Seher coraz bardziej się do siebie zbliżają. Tymczasem Bora jest zły na Neslihan. Mężczyzna stwierdza, że nie spędzają razem dostatecznie dużo czasu. Neslihan pomaga Sultan wściekłej na bałagan. 

"Dziedzictwo" odcinek 235 – streszczenie

Frat postanawia pomóc Neslihan w sprzątaniu. Co więcej, dzieli się z nią swoimi podejrzeniami dotyczącymi Bory. Po wysłuchaniu Frata Neslihan jest w szoku. Nie zdawała sobie sprawy z tego, że Bora mógł ją okłamać w sprawie wypadku.

Tymczasem Ikbal prosi Seher, by ta udała się po coś do apteki. Yaman postanawia pojechać po swoją ukochaną. Nie zdająca sobie sprawy z czyhającego niebezpieczeństwa para kontynuuje wspólne spędzanie czasu. 

"Dziedzictwo" odcinek 236 – streszczenie

Sultan jest zdenerwowana zachowaniem Ibrahima. Seher postanawia upiec ciasto dla Yamana. Mężczyzna z kolei szykuje coś specjalnego. Seher udaje się do sklepu. 

Zuhal celowo rani się w więzieniu, by uniknąć przebywania z Melahat. Tymczasem Neslihan zarzuca Borze kłamstwo. On jednak wcześniej podsłuchał jej rozmowę z Fratem i świetnie przygotował się do konfrontacji. 

"Dziedzictwo" odcinek 237 – streszczenie

Yaman przygotował dla Seher romantyczne zaręczyny. Kobieta wcześniej zgubiła obrączkę, jednak okazuje się, że to właśnie Yaman stał za jej zniknięciem. Para spędza ze sobą romantyczne chwile, a Ikbal nie może tego znieść. 

Tymczasem Dondu rozmawia z Melahat. Kobieta dowiaduje się, że Zuhal stoi za zniszczeniem całego ich planu.  

"Dziedzictwo" – kiedy i gdzie oglądać?

"Dziedzictwo" można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w TVP 1. Kiedy konkretnie zostaną wyemitowane odcinki 233–237? Poniżej lista: 

  • odcinek 233 – emisja w poniedziałek 11 marca o godzinie 16:05 w TVP 1
  • odcinek 234 – emisja we wtorek 12 marca o godzinie 16:05 w TVP 1
  • odcinek 235 – emisja w środę 13 marca o godzinie 16:05 w TVP 1
  • odcinek 236 – emisja w czwartek 14 marca o godzinie 16:05 w TVP 1
  • odcinek 237 – emisja w piątek 15 marca o godzinie 16:05 w TVP 1

Powtórki "Dziedzictwa" są emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 5:15 w TVP 1. Wszystkie epizody są dostępne na platformie TVP VOD. Więcej informacji i newsów dotyczących seriali i ich kulis znajdziesz na naszym Facebooku oraz Instagramie Świat Seriali. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: dziedzictwo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama