Dziedzictwo Emanet

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 500
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziedzictwo": Seher ratuje życie Yamanowi i zostaje postrzelona! Czy przeżyje?

"Dziedzictwo" to nowy turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Widzowie pokochali produkcję za sporą dawkę nieoczekiwanych zwrotów akcji, szalonych intryg i mrocznych sekretów. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Seher zdobywa się na bohaterski czyn i ratuje Yamana, a sama zostaje ciężko ranna od postrzału. Kto stoi za tym atakiem? Prezentujemy streszczenia i opisy odcinków 18, 19, 20. serialu "Dziedzictwo".

"Dziedzictwo" to serial tureckiej produkcji, który przedstawia poruszającą historię miłości biednej dziewczyny i bogatego biznesmena. Zarówno Yaman, jak i Seher, bo tak nazywają się główni bohaterowie, dbają o siostrzeńca Yusufa.

W wyniku wypadku chłopiec stracił matkę Kevser, z którą rodzeństwo nie rozmawiało, odkąd wyszła za mąż bez zgody ojca. Na łożu śmierci Kevser prosi swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między nią i Yamanem powoli rodzi się uczucie.

Reklama

"Dziedzictwo": odcinek 18 – streszczenie. Seher ratuje życie Yamanowi

Nedim ostrzega Yamana przed ich rywalem w interesach - rodziną Soygiray, która po przegraniu ważnego przetargu znalazła się na skraju bankructwa. Mężczyzna obawia się, że Soygirayowie będą szukali zemsty. Mimo nacisków ze strony Ikbal, Zuhal nie zrywa kontaktu ze swoim chłopakiem. Co więcej, obiecuje przelać mu wysoką kwotę na nową inwestycję. Ikbal postanawia pozbyć się niewygodnej przeszkody na drodze do małżeństwa Zuhal i Yamana.

Kiraz stara się zdobyć uznanie Alego. Sprząta dom i szykuje kolację. Tymczasem Ali nie zaprzestaje poszukiwań. Robi wszystko, by poznać tożsamość wróżki, która go zaatakowała.

Yaman i Seher muszą ponownie udać się na komisariat, żeby uzupełnić zeznania. Yamanowi nie podoba się zażyłość Seher i Frata. Wracając do domu, zatrzymują się, widząc leżącego na drodze mężczyznę. Seher zauważa ukrytego w zaroślach napastnika, który celuje do Yamana, i staje na linii strzału, osłaniając mężczyznę własnym ciałem.

"Dziedzictwo": odcinek 19 – streszczenie. Ali jest coraz bliżej rozwiązania zagadki

Yaman zawozi ranną Seher do domu ojca Arifa, który ją opatruje. Ich przedłużająca się nieobecność coraz bardziej niepokoi mieszkańców rezydencji.

Ludzie Ikbal namierzają ukochanego Zuhal. Okazuje się, że to łowca posagów. Ikbal proponuje mu pieniądze za porzucenie Zuhal. Pojawiają się kolejne tropy i Ali jest coraz bliżej odnalezienia poszukiwanej przestępczyni. Osman uspokaja roztrzęsioną Kiraz i stara się kryć dziewczynę przed Alim.

Poświęcenie i oddanie Seher budzą w Yamanie uczucia, do których nie chce się przyznać. Nie jest w stanie przezwyciężyć swej nieufności do kobiet, po tym jak jego matka zostawiła jego i jego braci, przyczyniając się do samobójczej śmierci ich ojca.

"Dziedzictwo": odcinek 20 – streszczenie. Yaman czuwa całą noc przy Seher

Ali w końcu składa elementy układanki i domyśla się, że to Kiraz jest poszukiwaną złodziejką. Mimo próśb dziewczyny i Osmana, jest zdecydowany oddać ją wymiarowi sprawiedliwości.

Z kolei Yusuf coraz gorzej znosi nieobecność cioci i stryjka. Także Ziyę bardzo niepokoi fakt, że jego brat wciąż nie wraca. Ikbal próbuje się dowiedzieć, co się stało. Yaman czuwa całą noc przy nieprzytomnej Seher.

"Dziedzictwo": odc. 18, 19, 20. Gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Dziedzictwo" emitowany jest na antenie TVP 1 od 30 marca. Zajął miejsce innego tureckiego hitu — "Przysięgi". Epizody transmitowane są od poniedziałku do piątku o godz. 16:05. Premiera 18. odcinka będzie miała miejsce w środę, 26 kwietnia. Z kolei odcinki 19. i 20. serialu zostaną wyemitowane odpowiednio w czwartek, 27 kwietnia oraz piątek, 28 kwietnia. Na antenie TVP 1 nadawane są również powtórki serialu "Dziedzictwo", których emisję zaplanowano na godz. 5:05.

Zobacz także:

"Wspaniałe stulecie": Cierpienie i śmierć Dżihangira. Mihrunnisa rozpacza po stracie Mehmeta

"Zakazany owoc": Wściekła Yildiz wszczyna bójkę na korytarzach firmy

"Akacjowa 38": Cayetana podtruwa własną córkę, żeby odzyskać męża! Czy dziewczynka przeżyje?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dziedzictwo | streszczenia odcinków | TVP 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy