Akacjowa 38 Acacias 38

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 901
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38" odc. 75 i 76: Cayetana podtruwa własną córkę, żeby odzyskać męża! Czy dziewczynka przeżyje?

"Akacjowa 38" to serial, opowiadający o pokojówkach i rodzinach mieszczańskich. Jego fabuła osadzona została w Madrycie na początku XX wieku. W 75. i 76. odcinku nie zabraknie emocji, ponieważ dojdzie do zatrucia córki Cayetany. Kobieta w ten sposób będzie chciała zwrócić uwagę swojego męża. Czy dziewczynka przeżyje? Sprawdź, co jeszcze czeka bohaterów "Akacjowej 38".

Serial "Akacjowa 38" - o czym jest?

"Akacjowa 38" to to hiszpańska produkcja kostiumowa, której fabuła umiejscowiona jest w latach 1899-1920.  Jest to serial, który TVP zaoferowało widzom jako zastępstwo za serial "Zranione Ptaki", czyli turecką telenowelę obyczajową, której nadawanie wraz z początkiem roku dobiegło końca. Produkcja przedstawia losy rodzin mieszczańskich w tamtych czasach, a także pokazuje życie pokojówek, które dla nich pracują.

W "Akacjowej 38" odkrywamy przeszłość i obserwujemy aktualne losy Manueli oraz jej matki Guadelupe. Są to kobiety, które z powodu przemocy i tragicznych zdarzeń w małżeństwie jednej z nich, musiały uciec ze swojego miasta i przyjąć nowe imiona. Na skutek tego zatrudniają się one się jako pokojówki w budynku przy tytułowej Akacjowej 38.

Reklama

"Akacjowa 38" odc. 75 - streszczenie

W 75. odcinku serialu "Akacjowa 38" Cayetana podejmuje radykalne kroki, aby ściągnąć męża do mieszkania. W tym celu podtruwa córkę. Rita jednak odkrywa ukryty motyw kobiety, ale tym razem nie zamierza być jej wspólniczką. Tymczasem Pablo bardzo tęskni za Leonor, ale mimo tego, nadal zamierza poświęcić się karierze dżokeja.

Automat wywróżył Casildzie, że zakocha się w pierwszym napotkanym mężczyźnie. Tym mężczyzną okazuje się Servando. Jednak nie wszystkim dobrze wiedzie się w sferze miłosnej, ponieważ Trini boi się, że mąż ją opuści tak, jak German Cayetanę.

"Akacjowa 38" odc. 76 - streszczenie

W 76. odcinku "Akacjowej 38"  po zatruciu przez Cayetanę stan Carloty pogarsza się. Przy dziewczynce czuwa Celia. Rita dopytuje o całe zdarzenie, jednak Cayetana zapewnia ją, że dziewczynka dostała bezpieczną dawkę syropu.

W tym czasie German opowiada Manueli o swoim dzieciństwie na wsi, a Rosina prosi męża, by wybrali się do opery na "Rigoletto" Verdiego. Natomiast Casilda po wróżbie z automatu, zaczyna się utwierdzać w przekonaniu, że Servando jest mężczyzną jej życia

"Akacjowa 38" - gdzie i kiedy oglądać 75. i 76. odcinek serialu?

Odcinek 75. serialu "Akacjowa 38" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 24 kwietnia 2023 o 18:45 w TVP2. Powtórka tego epizodu ma mieć miejsce we wtorek, 25 kwietnia o godz. 13:15 na tej samej antenie.

Natomiast odcinek 76. telenoweli będzie emitowany we wtorek, 25 kwietnia 2023 o 18:45 w TVP2. Powtórkę będzie można obejrzeć w środę 26 kwietnia o godz. 13:15 również w TVP2.  "Akacjowa 38" jest również dostępna na platformie TVP VOD.


Czytaj również:

"Wspaniałe stulecie": Śmierć Mustafy. Książę zostaje uduszony na zlecenie sułtana

"Matylda": To ona zagra główną rolę w historycznym serialu TVP

HBO Max kasuje filmy i seriale. Znika nawet "Harry Potter"

Zobacz także: 

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Akacjowa 38
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy