Dziedzictwo Emanet
Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 1726
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziedzictwo": Osman trafia do szpitala. Yusuf pragnie odwiedzić grób matki

"Dziedzictwo" to nowy turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Widzowie pokochali produkcję za sporą dawkę nieoczekiwanych zwrotów akcji, szalonych intryg i mrocznych sekretów. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Osman trafi do szpitala po tym, jak weźmie za dużą dawkę leków. Kiraz uratuje żyje emerytowanego nauczyciela. Yusuf tęskni za zmarłą matką i prosi ciocię, aby zabrała go na grób Kevser. Ikbal postanawia wykorzystać tę sytuację. Prezentujemy streszczenia i opisy odcinków 21, 22, 23 i 24. serialu "Dziedzictwo".

"Dziedzictwo" to serial tureckiej produkcji, który przedstawia poruszającą historię miłości biednej dziewczyny i bogatego biznesmena. Zarówno Yaman, jak i Seher, bo tak nazywają się główni bohaterowie, dbają o siostrzeńca Yusufa.

W wyniku wypadku chłopiec stracił matkę Kevser, z którą rodzeństwo nie rozmawiało, odkąd wyszła za mąż bez zgody ojca. Na łożu śmierci Kevser prosi swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między nią i Yamanem powoli rodzi się uczucie.

Reklama

"Dziedzictwo": odcinek 21 – streszczenie. Zuhal rozpacza po rozstaniu z ukochanym

Gdy Ali chce zabrać Kiraz na posterunek, okazuje się, że stryj pomógł dziewczynie uciec. Kiraz ma wyrzuty sumienia, że z jej powodu pan Osman posprzeczał się z bratankiem. Ali szybko żałuje swoich słów i przeprasza. Kiraz słucha z uśmiechem schowana za kanapą.

Ikbal jest wściekła, że Zuhal nie wykorzystuje sytuacji, żeby zbliżyć się do Yusufa. Jednocześnie z satysfakcją obserwuje, jak siostra rozpacza po tym, jak ukochany ją zostawił. Seher przypadkiem słyszy rozmowę telefoniczną Yamana, z której wnioskuje, że mężczyzna nie miał nic wspólnego z pobiciem Selima. Mimo sprzeciwów Arifa dziewczyna chce jak najszybciej wrócić do Yusufa.

Yaman odwozi Seher do rezydencji, sam zaś jedzie do Nedima i reszty swoich ludzi, którzy znaleźli mężczyznę, strzelającego do niego. Yaman wyładowuje całą swoją złość na pojmanym mężczyźnie.

"Dziedzictwo": odcinek 22 – streszczenie. Osman przedawkowuje leki i traci przytomność

Ikbal dowiaduje się o napadzie. Jest wściekła, że Seher w oczach Yamana jest teraz bohaterką. Co więcej, Yaman postanawia, że teraz Seher będzie jadła posiłki z domownikami. Kobieta zamierza ujawnić prawdę o napadzie Selimowi i zaprasza go do rezydencji pod pretekstem dostawy jedzenia.

Kiraz nie może dłużej mieszkać u Osmana. Mówi, że zatrzyma się u kuzynki swojej przyjaciółki Sibel i opuszcza dom emerytowanego nauczyciela. Po jakimś czasie uświadamia sobie, że Osman wziął za dużo leków na ciśnienie i w popłochu wraca do domu. Osman jest nieprzytomny.

"Dziedzictwo": odcinek 23 – streszczenie. Selim spotyka się z Seher w rezydencji Yamana

Ali dowiaduje się o zasłabnięciu stryja. Natychmiast jedzie do szpitala. Kiraz robi wszystko, żeby uniknąć spotkania z komisarzem i przebiera się za pielęgniarkę. Stan Osmana ulega poprawie. Mężczyzna wyznaje Aliemu, że to Kiraz go uratowała i zabrała do szpitala.

Zuhal odchodzi od zmysłów, gdyż nie może skontaktować się z ukochanym. Do rezydencji przychodzi Selim. Yaman informuje go, że Seher nie może się z nim zobaczyć. Dziewczyna jednak, mimo bolącej rany, schodzi na spotkanie z przyjacielem. Yaman zgadza się, aby zaprosiła gościa do salonu.

"Dziedzictwo": odcinek 24 – streszczenie. Yusuf pragnie odwiedzić grób swojej matki

Seher zapewnia Selima, że to nie Yaman kazał go zaatakować. Z kolei Yusuf wypytuje Seher o matkę i prosi ciocię, żeby zabrała go na jej grób. Yaman nie wydaje jednak na to zgody. Ikbal jest przekonana, że wyprawa na cmentarz będzie dla Seher świetną okazją do ucieczki z chłopcem, dlatego postanawia wykorzystać tę sytuację.

Begüm namawia Aliego, żeby ten zatrudnił profesjonalną opiekunkę dla Osmana. Podczas zamieszania w szpitalu Ali spostrzega Kiraz. Dziewczyna rzuca się do ucieczki, jednak ostatecznie wpada w ręce komisarza. Ali obiecuje jednak stryjowi, że jej nie aresztuje.

"Dziedzictwo": odc. 21, 22, 23, 24. Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Dziedzictwo" emitowany jest na antenie TVP 1 od 30 marca. Zajął miejsce innego tureckiego hitu — "Przysięgi". Transmitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 16:05. Premiera 21. odcinka będzie miała miejsce w czwartek 4 maja. Z kolei odcinki 22, 23 i 24. serialu zostaną wyemitowane odpowiednio w piątek 5 maja, poniedziałek 8 maja i wtorek 9 maja. Na antenie TVP 1 nadawane są również powtórki serialu "Dziedzictwo", których emisję zaplanowano na godz. 5:05.

Zobacz także:

"Akacjowa 38": Czy Manuela dowie się prawdy o tragedii Carloty?

"Wspaniałe stulecie": Konflikt braci? Selim wypowiada wojnę

"Zakazany owoc": Nadir oświadcza się Yildiz na oczach byłego męża

INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Dziedzictwo | streszczenia odcinków | TVP 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy