Akacjowa 38 Acacias 38

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 901
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38": Czy Manuela dowie się prawdy o tragedii Carloty?

"Akacjowa 38" to serial, który pojawił się na antenie TVP2, zastępując popularną turecką telenowelę. W odcinku 79 nie zabraknie emocji, ponieważ Felie otrzyma wyczekany list, który może odmienić jego życie. Równocześnie Manuela będzie bliska tego, aby poznać prawdę o chorobie Carloty. Sprawdź, co jeszcze się wydarzy.

Serial "Akacjowa 38": O czym opowiada serial?

"Akacjowa 38" to serial emitowany w TVP. Jest to hiszpańska produkcja kostiumowa, której akcja rozgrywa się w latach 1899-1920. Odwzorowuje ona realia życia w tamtych czasach i losy mieszczańskich rodzin. Serial cieszy się dużą popularnością również poza granicami Hiszpanii i podbija serca widzów na całym świecie.

W serialu obserwujemy historię Manueli i jej matki Guadelupe, które uciekły ze swojego rodzinnego miasta, ponieważ zmusiła je do tego ciężka i traumatyczna sytuacja z przeszłości oraz przemoc męża jednej z kobiet. Obecnie ukrywają się pod zmienionymi imionami i zatrudniły się jako pokojówki w budynku przy Akacjowej 38.

Reklama

"Akacjowa 38" odcinek 79 - streszczenie

W 79. odcinku serialu "Akacjowa 38" Felipe otrzymuje wyczekany list z sierocińca mówiący o tym, że wkrótce on i Celia będą mogli adoptować dziecko. Tymczasem Maximiliano postanawia przygotować dla Rosiny wystawną, elegancką kolację, podczas której wręcza jej w prezencie drogą broszkę.

Po wszystkich zawirowaniach German, wbrew oczekiwaniom Cayetany, nabiera jeszcze większej pewności, że resztę życia pragnie spędzić z Manuelą i Carlotą. Natomiast Rita chce wyznać Manueli całą prawdę o chorobie Carloty, jednak uniemożliwia jej to pojawienie się Cayetany, która wysyła kobietę na przesłuchanie do musicalu, mówiąc jej, że czeka tam na nią rola.

"Akacjowa 38" - gdzie i kiedy oglądać 79. odcinek serialu?

Odcinek 79. telenoweli "Akacjowa 38" będzie można obejrzeć w piątek, 28 kwietnia 2023 o 18:45 w TVP2.  "Akacjowa 38" jest również dostępna na platformie TVP VOD.

Oprócz tego powtórki poszczególnych odcinków serialu można oglądać o godzinie 13:15 na TVP2 od poniedziałku do piątku.

Czytaj także:

"Wspaniałe stulecie": Konflikt braci? Selim wypowiada wojnę

"Bring Back Alice": Kryminał generacji Z. To nie jest "polska Euforia"

"Zakazany owoc": Halit znów zostanie ojcem. Layla mówi mu, że jest w ciąży

Zobacz również: 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Akacjowa 38
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy