Dziedzictwo Emanet

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 500
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„Dziedzictwo”: odc. 47-49. Ziya przypomina sobie, kto zabił Kevser

„Dziedzictwo” to turecki serial, cieszący się w Polsce dużą popularnością. Opowiada o losach bogatego biznesmena, Yamana i skromnej dziewczyny, Seher, którzy wspólnie zajmują się wychowaniem małego Yusufa. Produkcja zyskała sympatię widzów, którzy z ciekawością oglądają kolejne odcinki. W najnowszych epizodach bohaterowie stają przed kolejnymi problemami. Yaman będzie chciał zemścić się za porwanie Seher, a Ziya przypomni sobie, kto stoi za wypadkiem Kevser. Co w tej sytuacji zrobi Ikbal? Czy Ali ożeni się z Begum? Prezentujemy streszczenie i opis odcinków 47-49 serialu „Dziedzictwo”.

"Dziedzictwo" to serial turecki, który opowiada o losach Yamana i Seher, wspólnie wychowujących Yusufa. Yaman ma uraz do kobiet, więc chce wychować chłopca na bezwzględnego mężczyznę. Seher, dziewczyna o dobrym sercu, nie może na to pozwolić. Pomiędzy głównymi bohaterami dochodzi do licznych kłótni i nieporozumień. Początkowo szczerze się nienawidzą. Wraz z upływem czasu rodzi się jednak między nimi uczucie. Czy ostatecznie będą razem? Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Oto opis i streszczenie odcinków 47-49 tureckiej produkcji "Dziedzictwo".

Reklama

"Dziedzictwo" odc. 47. Streszczenie: Ali postanawia ożenić się z Begum. Yaman rezygnuje z zemsty

Kiraz dowiaduje się od Osmana, że Ali chce ożenić się z Begum wyłącznie z obowiązku. Żałuje, że wtrącała się w ich sprawy. Tymczasem Yaman bardzo martwi się o Seher. Poprzysięga zemstę na Soygirayach i rozkazuje swoim ludziom spalić magazyny Gürbüza. On sam zostaje zaś przez nich pojmany. 

Yaman nakazuje mu przeprosić Seher, a on pada przed dziewczyną na kolana. Dobroduszna Seher prosi Yamana, by zrezygnował z zemsty i nie robił mu krzywdy.

Z kolei Ali spotyka się z Begum i próbuje jej powiedzieć, że decyzja o małżeństwie jest błędem. Kobieta sprytnie nim jednak manipuluje, w efekcie czego Ali ostatecznie postanawia się z nią ożenić.

"Dziedzictwo" odc. 48. Streszczenie: Ziya ma koszmary. Czy przypomni sobie prawdę o wypadku Kevser?

Wszyscy są zszokowani tym, co spotkało Seher. Ziya budzi się zlany potem przez nocne koszmary. Ikbal boi się, że przypomni sobie, co spotkało ich szwagierkę. Tymczasem Ali jest chory i nie może pomóc Begum w ślubnych przygotowaniach. Ta przychodzi do niego ze wzorem zaproszeń, jaki wybrała.

Kiraz troskliwie opiekuje się Alim w chorobie. Z kolei Osman przeprasza go, że nie okazał szacunku dla jego decyzji. Obiecuje włączyć się w przygotowania ślubne. Informuje też, że od tego momentu Begum jest uważana za członka ich rodziny.

"Dziedzictwo" odc. 49. Streszczenie: Ziya chce wyznać Yamanowi prawdę o wypadku Kevser

Yamanowi i Seher ciężko jest zachowywać się jak dawniej. Mężczyzna nie może oderwać od niej oczu. Dziewczyna przygotowuje dla niego posiłek, który — mimo że nie do końca się udaje — Yaman zjada ze smakiem.

Tymczasem Ziya przypomina sobie, że to jego żona zrzuciła Kevser ze schodów. Obawia się, że ten sam los spotka Seher. Postanawia więc, że nie będzie milczał i o wszystkim im opowie. Ikbal wmawia mu jednak, że coś źle zapamiętał. Między nimi wybucha ostra kłótnia, która przyciąga Seher i Yamana. Ikbal na poczekaniu zmyśla historię o wyrzuconych ubraniach, a Ziya nie wyznaje bratu prawdy. Prosi go jednak, by zawsze chronił Seher.

Z kolei Kiraz opiekuje się chorym Alim. Dzięki niej czuje się on coraz lepiej. Begum drwi jednak z jej ludowych metod leczenia.

"Dziedzictwo" odcinki 47-49. Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Dziedzictwo" emitowany jest od poniedziałku do piątku na antenie TVP1. Odcinek 47 serialu zostanie wyemitowany w poniedziałek 12 czerwca, o godzinie 16:05. Następne odcinki pojawią się na antenie w kolejnych dniach.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku/Instagramie.

Czytaj też: 

"Akacjowa 38". Justo ratuje z pożaru Manuelę, a Cayetana policzkuje Germana 

Wielki powrót gwiazdy "Seksu w wielkim mieście". Postawiła nietypowy warunek 

Agnieszka Wielgosz zachwyca fanów swoim wyglądem! "Z wiekiem coraz bardziej siebie lubię" 

Zobacz też: 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy