Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 13694
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Agnieszka Wielgosz zachwyca fanów swoim wyglądem! "Z wiekiem coraz bardziej siebie lubię"

Agnieszka Wielgosz dała się poznać szerszej publiczności rolą Malwiny Florek w serialu "Pierwsza miłość". Fani szybko docenili jej zaangażowanie i grę aktorską. Gwiazda postanowiła opublikować w sieci szczere wyznanie, które zetknęło się z poruszeniem fanów. Nie zabrakło również komplementów dotyczących jej wyglądu.

Agnieszka Wielgosz dała się poznać szerszej publiczności dzięki serialowi "Pierwsza miłość". Wcieliła się tam w postać lubianej przez fanów Malwiny Florek. Aktorka grała również na planie takich produkcji jak "Plebania" czy "Złotopolscy". Jest także powiązana z z wieloma teatrami m.in.: Capitol, Bagatela, Rampa czy Wrocławskim Teatrem Komedia.

Reklama

Agnieszka Wielgosz: Szczere wyznanie aktorki

Aktorka lubi dzielić się za pośrednictwem mediów społecznościowych swoim życiem. Na jej Instagramie fani mogą zaobserwować zdjęcia jej przeróżnych charakteryzacji aktorskich. 

Tym razem Agnieszka Wielgosz postanowiła opublikować odważne zdjęcie, które szybko zachwyciło fanów aktorki. Do czarno białej fotografii dołączyła szczere wyznanie, które zetknęło się w komentarzach z poruszeniem internautów.

Aktorka odniosła się także do osób, które krytykują jej karierę. Dosadnie wyraziła swoje stanowisko: 

Pod postem możemy przeczytać wiele pozytywnych reakcji ze strony fanów, którzy docenili szczere wyznanie aktorki. Nie zabrakło również komplementów dotyczących jej wyglądu.

Zobacz też:

Celebryci stają w obronie demokracji. Te gwiazdy biorą udział w marszu

"rodzinka.pl": Kacperek świętuje urodziny. Towarzyszyła mu serialowa Zosia

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Wielgosz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy