Dziedzictwo Emanet

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 292
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziedzictwo": Nowy serial TVP może stać się hitem. Co wydarzy się w pierwszym odcinku?

"Dziedzictwo" to nowy turecki serial, który wkrótce będzie emitowany na antenie TVP 1. Produkcja trafi do ramówki w miejsce kończącej się innej popularnej telenoweli "Przysięgi". O czym opowiada "Dziedzictwo" i co wydarzy się w pierwszym odcinku? Przygotujcie się na dużą dawkę nieoczekiwanych zwrotów akcji, szalonych intryg i mrocznych sekretów.

"Dziedzictwo" – opis fabuły i obsada. O czym jest nowy serial TVP?

"Dziedzictwo" to serial tureckiej produkcji, który przedstawia poruszającą historię miłości biednej dziewczyny i bogatego biznesmena. Zarówno Yaman, jak i Seher, bo tak nazywają się główni bohaterowie, dbają o swojego siostrzeńca Yusuf. Chłopiec stracił matka, siostrę Seher, z którą rodzeństwo nie rozmawiało, odkąd wyszła za mąż bez zgody ojca.

Yaman chce wychować swojego siostrzeńca Yusufa na silną i bezwzględną osobę. Inne spojrzenie na przyszłość chłopca ma Seher, która chce go zabrać i wychować w zupełnie inny sposób. Kobieta wprowadza się więc do rezydencji i między nią a Yamanem zaczyna rodzić się uczucie.

Reklama

Obecnie w Turcji emitowany jest trzeci sezon "Dziedzictwa". W obsadzie serialu znaleźli się:

 • Halil İbrahim Ceyhan jako Yaman Kirimli
 • Sıla Türkoğlu jako Seher Kerimoğlu Kirimli
 • Nanuka Stambolishvili jako Nanuka
 • Berat Rüzgar Özkan jako Yusuf Kirimli
 • Gülderen Güler jako Kiraz
 • Melih Özkaya jako Ali/Kirimli
 • Tolga Pancaroğlu jako Ziya Kirimli
 • Gülay Özdem jako İkbal Kirimli
 • Osman Aydın jako Selim
 • Hilal Yıldız jako Zühal
 • Gözde Gürkan jako Begüm

"Dziedzictwo": odcinek 1 – streszczenie

Kevser dorastała w biednej okolicy. Pewnego razu zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny, jednak tego samego dnia odwraca się od niej ojciec, który nie zaaprobował tego małżeństwa. Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem.

W tej nieprzyjaznej i surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia.

Pod swoje skrzydła bierze go jednak wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa.

"Dziedzictwo": odcinek 1. Gdzie i kiedy oglądać?

Kiedy i na jakim kanale oglądać "Dziedzictwo"? Nowa produkcja zastąpi w paśmie Telewizji Polskiej popularną telenowelę "Przysięgę", która powoli zmierza do końca. Pierwszy odcinek "Dziedzictwa" pojawi się 30 marca 2023 roku. Od tego momentu serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku, o godzinie 16:05 na antenie TVP 1.

Z kolei powtórki odcinków serialu "Dziedzictwo" będą pokazywane od poniedziałku do piątku o godz. 5:15 w TVP 1. Wszystkie odcinki po emisji będzie można zobaczyć również na stronie TVP VOD.

Zobacz także:

"Wspaniałe stulecie": Skandal w Manisie! Sulejman powitany przez pijanego Selima

"Przysięga": Ostatni odcinek przygód Emira. Co stanie się z Gulperi?

"Zakazany owoc": Yildiz i Zehra zostają aresztowane przez policję

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dziedzictwo | streszczenia odcinków | TVP 1

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy