Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 648
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Yildiz i Zehra zostają aresztowane przez policję

W przyszłym tygodniu w serialu "Zakazany owoc" będzie miała miejsce zaskakująca interwencja policji. W wyniku niefortunnego zbiegu okoliczności Yildiz i Zehra trafią na komisariat, a to dopiero początek emocjonujących zwrotów akcji. Jesteście ciekawi, co jeszcze wydarzy się w życiu bohaterów tureckiej telenoweli? W takim razie koniecznie przeczytajcie nasze streszczenie 186. odcinka "Zakazanego owocu", które przedstawiamy wraz ze szczegółami emisji w Telewizji Polskiej.

"Zakazany owoc" to turecki serial, który co tydzień gromadzi przed telewizorami miliony fanów na całym świecie. Akcja popularnej telenoweli rozgrywa się w Stambule, a fabuła opowiada o losach dwóch sióstr z ubogiej rodziny, a także ich przyjaciół i wrogów. Główne bohaterki pragną wieść szczęśliwe życie w stolicy, jednak z uwagi na skrajnie różne charaktery, dla każdej z nich oznacza ono co innego. 

Yildiz od początku planuje wzbogacić się poprzez ślub z bogatym, dobrze urodzonym mężczyzną. Natomiast Zeynep ciężko pracuje i nie wyobraża sobie, aby mogła zmienić stan cywilny bez miłości. Czy uda im się spełnić marzenia? Dla wszystkich tych, którzy z niecierpliwością wyczekują nowych epizodów, przygotowaliśmy krótkie streszczenie 186. odcinka "Zakazanego owocu".

Reklama

"Zakazany owoc" - streszczenie odcinka 186. Yildiz i Zehra zostają aresztowane

Oto streszczenie 186. odcinka "Zakazanego owocu". Lila coraz bardziej martwi się o Yigita, z którym nie ma kontaktu. W obawie o bezpieczeństwo syna Ender mówi Sahice, że Nadir jest właścicielem kasyna. Była kochanka Halita szybko przekazuje mu zdobytą informację. 

Ten zaś postanawia "kuć żelazo, póki gorące". Kierowany żądzą zemsty, nasyła na obiekt funkcjonariuszy policji. Niespodziewanie jednak, zamiast Nadira na miejscu aresztowane zostają Yildiz i Zehra, które znalazły się tam przez przypadek. Kobiety spędzają na komisariacie długie godziny, obserwując nietypowe zachowanie współwięźniów.

Kiedy i gdzie oglądać 186. odcinek serialu "Zakazany owoc"?

Serial w telewizji można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP2. Emisja odcinka 186 "Zakazanego owocu" odbędzie się 28 marca 2023 o godzinie 17: 15. 

Osoby, które nie zdążą na premierę, będą mogły również nadrobić zaległości, odtwarzając powtórkę w serwisie streamingowym TVP VOD. Seans każdego epizodu trwa około 45 minut. 

***

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Czytaj również:

Księżna Kate w hitowym serialu. Od aktorki trudno oderwać wzrok

"Love Island. Wyspa miłości". Alicji nie wyszły na dobre spięcia z Mateuszem

Sławomir wraca z najbardziej ryzykowną piosenką w karierze. "Ptaszek chce do gniazdka"

Zobacz także:

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy