Reklama

Dynastia

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 204
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Dynastia": Heather Locklear musi się leczyć psychiatrycznie

Była gwiazdą lat 80. i 90. Miała wszystko - urodę, talent, sławę i pieniądze. Dzisiaj trudno w niej rozpoznać piękność z "Dynastii". Heather Locklear od lat walczy z uzależnieniem i zaburzeniami psychicznymi. Niedawno sąd skierował ją na leczenie psychiatryczne. Aktorka może nawet trafić do więzienia.

Kilka lat temu aktorka wróciła na pierwsze strony gazet. Niestety zamiast o jej nowych rolach, media rozpisywały się o coraz poważniejszych kłopotach Locklear. W 2008 roku została zatrzymana za prowadzenie samochodu pod wpływem. 

Reklama

Podejrzewano alkohol lecz nie stwierdzono jego obecności we krwi aktorki. Na jej zdolność prowadzenia wpłynęły silne leki na depresję.

Rok temu gwiazda "Dynastii" groziła, że popełni samobójstwo i zachowywała się agresywnie. Zaniepokojona rodzina zawiadomiła służby.

Locklear trafiła do aresztu. Kilka miesięcy później zarzuty wycofano, a aktorka kolejny raz zgłosiła się na odwyk.

Kilka dni temu sąd wydał wyrok w sprawie napaści na policjanta i ratownika medycznego. Heather Locklear do 6 września ma zgłosić się do zamkniętej placówki. 57-latka ma pokaźną kartotekę. Teraz postawiono jej 8 zarzutów. Aktorka nie przyznała się do winy.

W klinice ma spędzić miesiąc. Przez trzy następne lata będzie pod stałą obserwacją. Dodatkowo nie może posiadać broni, nieprzepisanych leków ani spożywać alkoholu. - Jeśli nie zastosuje się do zasądzonej kary, trafi do więzienia, gdzie odsiedzi 120 dni - informuje portal TMZ.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje