Reklama

Two and a Half Men

Dwóch i pół

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 185
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdor "Dwóch i pół" już nie do wzięcia?

Jeszcze nie opadł pył po głośnym rozstaniu Ashtona Kutchera z dużo od niego starszą, Demi Moore, a aktor już szykuje kolejną niespodziankę - zaręczyny ze swoją obecną dziewczyną, Milą Kunis.


Reklama

Papparazzi przyłapali Kunis na zakupach w Los Angeles. Na zdjęciach można zauważyć, że młoda gwiazda, na palcu przeznaczonym na pierścionek zaręczynowy, nosi złotą obrączkę. Czy jest to znak, że dzwony weselne zabija niedługo dla niej i Ashtona?

Według tygodnika People, Kutcher od dłuższego czasu zbierał się w sobie, aby zadać obecnej dziewczynie sakramentalne pytanie.

Jeden z informatorów cytowanych przez gazetę twierdzi, że para, która poznała się na planie "Różowych lat siedemdziesiątych", rozmawiała na temat zaręczyn podczas przyjęcia urodzinowego z okazji trzydziestych urodzin Kunis.

"Ashton wie, że to co jest między nimi, jest wyjątkowe. Od dłuższego czasu myśli o zaręczynach" - twierdzi źródło.

O zaręczynach aktorska para może jak najbardziej myśleć, ale z planowaniem wesela będą musieli poczekać trochę dłużej, bo póki co Kutcher nie otrzymał jeszcze formalnie rozwodu z Demi Moore. Para jest w separacji od 2011 roku.

Kunis i Kutcher przyjaźnili się od kilkunastu lat, ale oficjalnie parą zostali w kwietniu zeszłego roku. Na razie żadne z nich nie zdementowało zaręczynowych plotek.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje