Reklama

Druga szansa

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 3991
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska zostanie... sprzątaczką!

Skazana prawomocnym wyrokiem sądu na osiemdziesiąt godzin prac społecznych Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) zostanie zatrudniona w miejskim szpitalu jako... sprzątaczka.

W 2. odcinku "Drugiej szansy" (emisja w TVN w poniedziałek 22 lutego o godzinie 21.30) Monika Borecka będzie musiała zastosować się do wyroku sądu i podejmie pracę w szpitalu.

Reklama

Media przypną skazanej za rzekomy handel niedozwolonymi substancjami agentce gwiazd łatkę dilerki, a tłumy paparazzich dreptać jej będą po piętach, byle tylko zrobić jej zdjęcie...

Monika schroni się przez natarczywymi fotoreporterami i dziennikarzami u swojej siostry Lidki (Maja Ostaszewska).

Jej dotychczasowe życie legnie w gruzach, a ludzie, których uważała za swoich przyjaciół, odwrócą się od niej.

Załamana i wątpiąca w to, czy kiedykolwiek jeszcze uda się jej stanąć na nogi, wciąż dostawać będzie od losu kolejne bolesne ciosy!

Dopiero rozmowa z rodzicami - Stanisławą (Małgorzata Niemirska) i Zygmuntem (Kazimierz Kaczor) - sprawi, że uwierzy, iż nie wszystko jeszcze w jej życiu się skończyło...

Borecka podejmie decyzję o odejściu z firmy Zeita (Rafał Królikowski) i o zerwaniu z Jakubem. Po tym, co przypadkowo usłyszała z jego ust o sobie, gdy rozmawiał w sądzie przez telefon, uzna, że nie ma dla nich żadnej przyszłości. Co prawda były partner zacznie przekonywać Monikę, by wróciła do firmy, ale ona nie zmieni zdania na temat ich dalszej współpracy i dalszego życia u jego boku.

Monika, by wykonać wyrok sądu, zatrudni się w miejskim szpitalu w charakterze sprzątaczki. Już pierwszego dnia wpadnie w swym nowym miejscu pracy na mężczyznę, z którym niedawno utknęła w windzie w gmachu telewizji - Marcina Kryńskiego (Bartłomiej Świderski). Przystojny chirurg tym razem nie zrobi na niej najlepszego wrażenia, a ich spotkanie zakończy się katastrofą!

Jak Monika Borecka, która dotychczas żyła w świecie wielkich gwiazd, sprawdzi się w roli sprzątaczki? Czy wśród jej byłych podopiecznych i przyjaciół znajdzie się ktoś, kto nie odwróci się od niej i poda jej pomocną dłoń?

Odpowiedzi na te pytania padną już 22 lutego. Przypominamy - na premierowe odcinki "Drugiej szansy" TVN zaprasza w poniedziałki o godzinie 21.30.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje