Dr Quinn Dr Quinn: Medicine Woman

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 363
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Doktor Quinn": Kultowy serial wraca na antenę

"Dr Quinn" to jeden z tych seriali, które na dobre zapisały się w historii amerykańskiej telewizji. Rodzinny, a zarazem odważny. Podbił serca milionów fanów w ponad stu krajach na całym świecie. Od premiery kultowego serialu minęło już ponad 25 lat.

Serial, który podbił serca widzów

Dr Michaela Quinn (Jane Seymour), wytworna lekarka z dużego miasta, opuszcza swój dom w Bostonie i wyjeżdża zmierzyć się z prawdziwym życiem w Colorado Springs. Na miejscu spotyka się z wrogością mieszkańców, którzy są nieufni w stosunku do lekarza-kobiety. Sytuacja dr Mike komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy poznaje trapera Sully’ego (Joe Lando) i przyjmuje na siebie odpowiedzialność opieki nad trójką osieroconych dzieci.

Tak zaczęła się telewizyjna przygoda, która trwała przez sześć sezonów. W sumie nakręcono 149 odcinków, a w latach 1999 i 2001 dodatkowo dwa filmy telewizyjne. Planowano również spin-off, który ostatecznie nie powstał. Odtwórczyni głównej roli - Jane Seymour za swoją kreację aktorską otrzymała Złoty Glob. Serial kilkukrotnie nominowany był do najważniejszych nagród telewizyjnych. 

Reklama

"Doktor Quinn": Co robi i jak wygląda dziś Jane Seymour?

Dr Quinn powraca na ekrany

Jesienią serial wróci na ekrany telewizorów. Pierwszy odcinek zostanie pokazany na antenie Zoom TV już we wtorek, 31 sierpnia 2021, o godz. 20:00. Kolejne odcinki "Doktor Quinn" ( 1. i 2.) będzie można obejrzeć w czwartek, 2 września 2021 o 15:35 i 16:35.

Jane Seymour i Joe Lando: Gorący romans zamienił się w przyjaźń 

ZOBACZ TEŻ: Joanna Opozda w szpitalu. Paparazzi jej nie odpuścili. "Nawet w tak intymnym i ciężkim momencie"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Doktor Quinn | Jane Seymour

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy