Reklama

House M.D.

Dr House

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1097
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zawstydzony nagimi scenami

Sceny nagości w najnowszym sezonie hitu telewizyjnego "Dr House" przypomniały jego gwiazdorowi - Hugh Lauriemu - o najbardziej zawstydzającym momencie jego życia - przyłapaniu go nagiego obok żeńskiej szkoły w Anglii.

Najnowsza, siódma już seria odcinków produkcji o kontrowersyjnym lekarzu, rozpoczyna się od sceny łóżkowej z udziałem Lauriego i jego koleżanki z planu - Lisy Edelstein. W mediach poruszenie wywołało zdjęcie promujące kolejny sezon serialu, przedstawiające nagiego aktora przykrywającego swoje genitalia laptopem.

Reklama

Sam Laurie twierdzi jednak, iż scena na planie "Dr House'a" była o wiele przyjemniejsza, niż ostatni raz, gdy rozebrał się przed kamerą do filmu "Maybe Baby" w 2000 roku.

"Musiałem być na zewnątrz, na jednej z ulic w Londynie i celowo zaplanowaliśmy tę scenę na 6.00 rano, gdy nikogo nie było w okolicy. Jednak kręcenie filmu rządzi się swoimi prawami i oczywiście, gdy zaczęliśmy, była już 8.45" - wspomina Laurie. "Miejscowi paparazzi mieli niespodziankę na śniadanie, a obok była żeńska szkoła. Zakrywałem się rękoma i miałem ręcznik, jednak w scenie miał mi go ukraść pies..." - dodał zawstydzony.

Dowiedz się więcej na temat: Hugh Laurie | Lisa Edelstein | Dr House

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje