Dom z papieru Le casa de papel
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 395
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dom z papieru": Úrsula Corberó. Hiszpańska piękność

Hiszpańska aktorka, Úrsula Corberó, rolą w serialu "Dom z papieru" podbiła serca widzów na całym świecie.

Úrsula Corberó Delgado urodziła się w Barcelonie 11 sierpnia 1989 roku.

Na telewizyjnym ekranie Corberó zadebiutowała w roli Marii w serialu "Mirall Trenact" w 2002 r. Później pojawiła się w takich produkcjach jak "Ventdelpla", "Cuenta átras".

Przełom w jej karierze nastąpił w 2017 roku, kiedy Úrsula wcieliła się w postać Tokio w hiszpańskim serialu (i ogromnym międzynarodowym hicie) "Dom z papieru". Za tę rolę została nominowana do nagrody filmowej Premios Feroz w kategorii najlepsza aktorka w serialu.

Co wiemy o trzecim sezonie serialu "Dom z papieru"?

Zdjęcia rozpoczęły się w październiku 2018 roku.

Reklama

W nowej serii pojawią się znane z poprzednich sezonów twarze: Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm), Itziar Ituño (Raquel Murillo), Enrique Arce (Arturo) Kiti Mánver (Mariví), Juan Fernández (koroner Prieto) i Mario de la Rosa (Suarez).

Dołączyli do nich nowi członkowie obsady: Hovik Keuchkerian (Bogota), Najwa Nimri (Alicia), Fernando Cayo (Tamayo) oraz Rodrigo de la Serna (Inżynier).

Hiszpańska produkcja jest jedną najchętniej oglądanych w serwisie Netflix produkcji nieanglojęzycznych.

Przekręt

W serialu "Przekręt" Úrsula Corberó gra rolę Inés Santiago, najemniczki, która staje się obiektem westchnień Alberta.

Corberó jest fanką filmu i była zaintrygowana doniesieniami, że akcja serialu przenosi się do Hiszpanii.

"Przekręt" nie był dostępny na platformach streamingowych w Hiszpanii, więc aktorka szukała klipów na YouTubie i od samego początku była pewna, że chce w nim zagrać.

"Podobało mi się szaleńcze tempo serialu i to, że postacie są tak barwne" - zauważa.

"Chciałam dać Inés osobowość i siłę. Otaczają ją twardzi, niebezpieczni faceci, więc sama nigdy nie opuszcza gardy. Jest skuteczna i profesjonalna, nie zdradza też więcej informacji niż to konieczne. Jest gotowa zagrać va banque, aby dostać to, czego chce. Kiedy poznaje Alberta, trudniej jej utrzymać pozory".

"Przekręt" to serial inspirowany znanym filmem Guya Ritchiego z 2000 roku o tym samym tytule. Obecnie w Polsce jest emitowany sezon drugi serii.


swiatseriali.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama