Disney+: Seriale

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 38
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Mandalorian": Poznaliśmy datę premiery trzeciego sezonu

Kilka dni po zakończeniu emisji serialu Disney+ "Andor", studia Lucasfilm i Disneya ogłosiły datę premiery trzeciego sezonu "The Mandalorian" z Pedro Pascalem w roli głównej. Ulubieniec wszystkich fanów, Baby Yoda, powróci 1 marca 2023 roku.

Ostateczna data premiery trzeciego sezonu serialu "The Mandalorian" może odrobinę rozczarować czekających na premierę fanów, bo pierwotnie mówiło się, że nowe odcinki pojawią się w lutym przyszłego roku. Pojawią się jednak niedługo później, bo pierwszego dnia marca.

"The Mandalorian": O czym będzie trzeci sezon?

Akcja trzeciego sezonu serialu "The Mandalorian" rozgrywać się będzie bezpośrednio po wydarzeniach pokazanych w pierwszym sezonie serialu "Księga Boby Fetta". Złośliwi twierdzili, że to już ta produkcja była kontynuacją "The Mandalorian", bo nieco zepchnięto w niej na bok tytułowego bohatera. 

Reklama

W zakończeniu "Księgi Boby Fetta" spotkali się ponownie Baby Yoda i tytułowy bohater "The Mandalorian" Din Djarin. Opuścili oni planetę Tatooine, by udać się na planetę Mandalore. Tam Djarin będzie chciał odkupić winy i zmazać plamy na honorze, co pozwoli mu znów zostać Mandalorianinem.

"The Mandalorian": Zwiastun trzeciego sezonu

We wrześniu tego roku opublikowano pierwszy teaser nowego sezonu "The Mandalorian". Pokazano w nim, jak Din na swojej rodzinnej planecie stawia czoła kilku uzbrojonym wojownikom. 

Wiadomo też, że w nowej serii "The Mandalorian" powrócą postaci grane przez Carla Weathersa, Giancarlo Esposito oraz Katee Sackoff. Obok nich zobaczymy Christophera Lloyda, Amy Sedaris, Timothy’ego Olyphanta, Ming-Na Wen oraz Rosario Dawson, która gra Ahsokę Tano. Ta postać wkrótce doczeka się swojego własnego serialu. 

Czytaj więcej: Baby Yoda plagiatem?

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: "The Mandalorian"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy