Disney+: Seriale

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 53
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Mecenas She Hulk": Bohaterka zdobywa swoje moce... przez przypadek?

Premiera najnowszego serialu Marvela "Mecenas She Hulk" już niedługo, lecz nastroje wśród fanów są mocno mieszane. Zapowiedź przygód kuzynki Bruce'a Bannera nie spotkała się ze zbyt wielką przychylnością fanów, głównie ze względu na bardzo słabe CGI. "ET" udostępniło materiał wideo, na którym widać w jaki sposób bohaterka zdobywa swoje moce. Wersja ta nieco różni się od komiksu.

"Mecenas She Hulk": O czym jest?

Tatiana Maslany w serialu "Mecenas She Hulk" wciela się w rolę prawniczki Jennifer Walters, kuzynki Bruce'a Bannera (Mark Ruffalo), która zyskuje supermoce Hulka po transfuzji jego krwi. W przeciwieństwie do Bruce'a, Jennifer po przemianie w She-Hulk zachowuje swoją osobowość, inteligencję i potrafi kontrolować emocje. Będzie to jej pomocne w karierze zawodowej - Walters zaczyna pracę w niedawno stworzonym wydziale zajmującym się udzielaniem pomocy prawnej superbohaterom.

Obok Maslany w serialu "Mecenas She-Hulk" wystąpili Mark Ruffalo, Tim Roth, Benedict Wong, Ginger Gonzaga, Josh Segarra, Jameela Jamil, Jon Bass i Renee Elise Goldsberry. Tim Roth powtórzy tu rolę Emila Blonsky'ego, trzy razy silniejszego od Hulka złoczyńcy znanego pod pseudonimem Abominacja. Aktor wcielił się już w tę postać w filmie "Incredible Hulk" z 2008 roku. Swoją rolę z innych produkcji Kinowego Uniwersum Marvela (MCU) powtórzy również Benedict Wong.

Reklama

"Mecenas She Hulk": W jaki sposób zdobyła swoje moce?

"ET" udostępniło krótki, dwusekundowy film, w którym pokazano w jaki sposób Jennifer Walters uzyskuje swoje moce. W materiale wideo widzimy bohaterkę, która przemienia się w Hulka przez przypadkowe pobranie jego krwi. Jennifer na ujęciu zaczyna zmieniać w wyniku transfuzji krwi, co przekształca ją w She-Hulk. 

W komiksie Jennifer również miała kontakt z krwią Bruce'a. Hulk dokonał transfuzji krwi, aby uratować życie jego kuzynki po tym, jak została zastrzelona przez agentów Nicholasa Traska. W "Mecenas She Hulk" twórcy podchodzą do historii w nowy sposób, pozwalając Jennifer uzyskać jej moc przez przypadek.

Mimo że "Mecenas She Hulk" wprowadza niewielką zmianę w historii pochodzenia głównej bohaterki, twórcy nadal utrzymują krew Bruce'a jako źródło, z którego Jennifer czerpie swoje moce. W ten sposób eliminują sytuację, w której serial musi zacząć się od ponurego akcentu, w którym tytułowa bohaterka prawie umiera. 

"Mecenas She Hulk": Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Mecenas She Hulk" zadebiutuje 17 sierpnia na platformie streamingowej Disney+.

Zobacz też:

"Mecenas She Hulk": Oficjalny zwiastun przygód Jennifer Walters. Jest lepiej?

"Eragon": Disney zrealizuje serial na podstawie powieści fantasy

"Mecenas She-Hulk": Jameela Jamil odnosi się do krytyki fanów! O co poszło?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: She-Hulk: Attorney at Law
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy