Disney+: Seriale

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 42
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Disney+: Premiery w listopadzie! Kontynuacja przeboju George'a Lucasa i "Rozczarowana"

W listopadzie na Disney+ pojawi się kilka kontynuacji popularnych przebojów. Widzowie zobaczą kolejne losy bohaterów filmu George'a Lucasa oraz sequel "Zaczarowanej", w której powrócą Amy Adams i Patrick Dempsey.

"David Beckham: Drużyna w opałach", premiera: 9 listopada

Dostępne wszystkie odcinki

David Beckham wraca w rodzinne strony. Dołącza do klubu Westward Boys we wschodnim Londynie, drużyny grającej w Echo Premier League, od której to zaczęła się jego przygoda z piłką. Westward nie wygrał ani jednego meczu przez cały sezon i w dodatku grozi im kolejny spadek w tabeli. Przed Beckhamem stoi spore wyzwanie. Czy uda mu się uratować drużynę?

"Bez granic z Chrisem Hemsworthem", premiera: 16 listopada

Dostępne wszystkie odcinki

Chris Hemsworth rozpoczyna misję, by odkryć, jak żyć lepiej i dłużej. Z pomocą światowej klasy ekspertów, rodziny i przyjaciół podejmuje szereg wyzwań, dzięki którym spróbuje pokonać swoje bariery, poszerzyć granice własnych możliwości, a także przeciwdziałać chorobom wieku podeszłego. Hemsworth spróbuje odkryć również, jak możemy uwolnić nasz potencjał, aby jak najdłużej cieszyć się sprawnością, zdrowiem i szczęściem.

Reklama

"Śnięty Mikołaj: Serial", premiera: 16 listopada

Premierowe odcinki co tydzień

Scott Calvin zbliża się do swoich 65. urodzin i zdaje sobie sprawę, że nie może być wiecznie Mikołajem. Zauważa, że zaczyna wykonywać obowiązki Świętego coraz wolniej, ale co ważniejsze, ma rodzinę, która mogłaby czerpać wiele korzyści z życia w normalnym świecie. Szczególnie dwaj synowie, z których jeden dorastał w Lakeside w stanie Illinois, a drugi - na biegunie północnym. Mając do pomocy mnóstwo elfów, Scott postanawia znaleźć odpowiedniego następcę na stanowisku Mikołaja. W tym samym czasie próbuje również przygotować swoich najbliższych na nową przygodę, czyli życie na południe od bieguna.

"Rozczarowana", premiera: 18 listopada

Od ślubu Giselle i Roberta minęło piętnaście lat i z czasem wielkie miasto straciło dla Giselle swój urok. W pogoni za bardziej baśniowym życiem powiększająca się rodzina postanawia więc zamieszkać w sennej podmiejskiej społeczności Monroeville. Niestety, nie jest to remedium, na które liczyła Giselle. Przedmieścia rządzą się własnymi prawami i mają swoją królową, Malvinę Monroe, która sprawia, że Giselle bardziej niż kiedykolwiek wcześniej czuje się nie na swoim miejscu. Rozczarowana tym, że jej "długo i szczęśliwie" ponownie się oddala, szuka pomocy w andalazyjskiej magii i przypadkowo przekształca całe miasto w krainę rodem z baśni, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość i szczęście swojej rodziny. Teraz Giselle podejmuje walkę z czasem, by odwrócić zaklęcie i odnaleźć odpowiedź na pytanie, czym naprawdę jest "długo i szczęśliwie" dla niej i dla jej bliskich.

"Willow", premiera: 30 listopada

Premierowe odcinki co tydzień
Nowy serial, będący sequelem przygodowego filmu fantasy "Willow" George’a Lucasa z 1988 roku. Czarodziej Nelwyn powraca po latach od uratowania cesarzowej Elory Danan, by poprowadzić grupę zuchwałych wyrzutków na niebezpieczną misję ratunkową w świecie przekraczającym granice wyobraźni. Warwick Davis powraca w "Willow" w tytułowej roli, a Jonathan Kasdan, Ron Howard, Wendy Mericle, Kathleen Kennedy i Michelle Rejwan pełnią rolę producentów wykonawczych.

"Pacjent", premiera: 30 listopada

Dostępne wszystkie odcinki

"Pacjent" to psychologiczny thriller o terapeucie Alanie Straussie (Steve Carell) więzionym przez swojego pacjenta Sama Fortnera (Domhnall Gleeson), który okazuje się seryjnym mordercą. Specjalista staje przed trudnym terapeutycznym wyzwaniem: powstrzymać mordercze zapędy pacjenta. Aby przeżyć, Alan musi dotrzeć do zaburzonego umysłu Sama i powstrzymać go przed popełnieniem kolejnego morderstwa. Jednak Sam nie chce poruszać bolesnych tematów. Będąc w potrzasku Alan odkrywa nie tylko, jak głęboko sięgają zapędy Sama, ale także jak wiele pracy musi włożyć, by naprawić rozpad własnej rodziny. W obliczu uciekającego czasu Alan desperacko walczy, by powstrzymać Sama, zanim stanie się współwinny dokonywanych przez niego morderstw lub, co gorsza, sam stanie się celem ataku.

W listopadzie na platformie Disney+ pojawią się także takie produkcje jak "Zwierzogród", "Zakłamanie", "Reboot", "Miki: Historia Myszki", "Prześcignąć zbrodnię", "Wulkan miłości".

Zobacz też:

"Sukcesja": Zwiastun czwartego sezonu. Kiedy premiera?

"Ród smoka": Emma D'Arcy komentuje viralowy wywiad. "Czuję się zawstydzona"

"1899": Nowy serial twórców "Dark"! Netflix udostępnia zwiastun

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Disney+: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy