Ród smoka

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 47
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ród smoka": Emma D'Arcy komentuje viralowy wywiad. "Czuję się zawstydzona"

Każdy wywiad członków obsady "Rodu smoka" kończy się setkami tysięcy wyświetleń, jeśli nie milionami. Fani uwielbiają aktorów i ich chemię na ekranie oraz poza nim. Szczególnie popularny stał się wywiad, w którym Emma D'Arcy oraz Olivia Cooke rozmawiają o ulubionych drinkach.

"Ród smoka": Filmik promocyjny stał się trendem

Olivia Cooke, która gra królową Alicent Hightower wystąpiła razem z aktorką, która wciela się w postać Rhaenyry Targaryen, Emmą D'Arcy, w materiałach promocyjnych serialu. Jeden z filmów stał się trendem na TikToku. Wideo ma 14 milionów wyświetleń, a ponad 20 000 użytkowników wykorzystuje dźwięk udostępniany na platformie.

Jednym z powodów, dla których ludzie nie mogą przestać tego oglądać, jest sposób w jaki Emma D'Arcy wypowiada nazwy drinków. Jest to idealny materiał dla każdego do wykorzystania jako dźwięk na TikToku i nagrania swojej wersji. Powstały także filmy, w których do wypowiedzi aktorek dodano melodię i zamieniono w utwór muzyczny.

Reklama

Fani rozpływają się nad głosem Emmy D’Arcy. Jeden z internautów napisał:

Aktorka skomentowała niespodziewane powstanie trendu:

Udzielając wywiadu, D'Arcy i Cooke nie wiedziały, że pójdzie on w viral. Rozmowa jak ta pokazuje, że aktorzy świetnie dogadywali się na planie oraz poza nim i nawiązali głębokie relacje między sobą.

Czytaj więcej: "Ród smoka": HBO szuka winnych wycieku finałowego odcinka

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ród smoka | Emma D’Arcy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy