Succession

Sukcesja

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 13
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sukcesja": Zwiastun czwartego sezonu. Kiedy premiera?

Rodzina Royów powraca i jest gotowa na wojnę. HBO Max wypuściło pierwszy zwiastun czwartego sezonu serialu, który został bardzo dobrze przyjęty przez widzów i krytyków. "Sukcesja" zadebiutuje z nowymi odcinkami wiosną 2023 roku.

"Sukcesja": O czym jest serial?

Pierwszy sezonu serialu "Sukcesja" miał premierę w 2018 roku w HBO i szybko stał się ulubieńcem krytyków oraz widzów. Produkcja opowiada o niezwykle potężnej i wysoce dysfunkcyjnej rodzinie Royów, która walczy o utrzymanie władzy w biznesie Waystar RoyCo, globalnym konglomeracie medialnym. 

"Sukcesja" to satyryczne spojrzenie na wyższą klasę, która jest pełna czarnego humoru i fascynujących zwrotów akcji. Trzeci sezon zakończył się, gdy Logan zdecydował się sprzedać Waystar RoyCo, a jego dzieci w końcu połączyły siły, aby spróbować go powstrzymać.

Reklama

"Sukcesja": Zwiastun czwartego sezonu

Chociaż zwiastun trwa mniej niż minutę, daje fanom wszystko, czego oczekiwali. Widzimy w nim urzekający występ Briana Coxa jako patriarchy rodziny Royów. Zwiastun informuje nas, że Logan nie tylko nigdzie się nie wybiera, ale wciąż jest tym samym egoistycznym miliarderem, którego kochają fani. 

Sercem "Sukcesji" jest obsada, w skład której wchodzą: Brian Cox, Jeremy Strong, Kieran Culkin, Sarah Snook, Hiam Abbass, Matthew Macfadyen i Alan Ruck jako członkowie rodziny Royów. 

Fantastyczna obsada obejmuje różnych pracowników firmy i innych w sferze Roya, w tym J. Smith-Camerona, Petera Friedmana, Ariana Moayeda, Justine Lupe, Davida Rasche i Dagmarę Domińczyk. 

"Sukcesja 4": Kiedy premiera?

Premiera czwartego sezonu "Sukcesji" zaplanowana jest na wiosnę 2023 roku.

Czytaj więcej: "Sukcesja": Jeremy Strong i Brian Cox mają konflikt na planie? Aktor zdradza

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sukcesja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama