Disney+: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 79
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Disney+: "Percy Jackson" i świąteczne hity na grudzień! Nie zabraknie "Kevina"

W grudniu na Disney+ świąteczne nowości, nowe serie (w tym serialowa wersja przygód Percy'ego Jacksona) oraz sprawdzone hity.

"Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy", premiera: 20 grudnia

"Percy Jackson wyrusza na niebezpieczną misję. Umykając potworom i wywodząc w pole bogów, podróżuje przez całą Amerykę, aby odszukać należący do Zeusa piorun piorunów i zapobiec wojnie totalnej. Po stracie matki Percy trafia do Obozu Herosów - azylu dla młodocianych półbogów. Gdy odkryje, że sam jest półbogiem, będzie musiał się wykazać i skonfrontować z własnym pochodzeniem, a w poszukiwaniu Krainy Umarłych narazi się na niebezpieczeństwo, ścigając wrogów" - głosi opis serialu na podstawie popularnego cyklu książkowego. Produkcja zadebiutuje na Disney+ 20 grudnia. 

Reklama

"Percy Jackson": Serial lepszy od filmów?

Rick Riordan pokłada nadzieję w serialu na podstawie jego książek. Według zapowiedzi pisarza, z projektem tym związany jest zarówno on, jak i jego żona Becky, którzy osobiście będą pilnowali, żeby wszystko w serialu było takie jak należy.

"Jesteśmy bardzo podekscytowani pomysłem przeniesienia moich książek na ekran w postaci serialu. Będzie to produkcja najwyższej jakości, w której zobaczymy opowieść znaną z pięciu książek serii, począwszy od 'Złodzieja pioruna' w sezonie numer jeden" - napisał Riordan na Twitterze.

"Obóz teatralny", premiera: 6 grudnia

"Obóz teatralny" to serial przedstawiający losy dwóch instruktorów obozu teatralnego, którzy starają się ocalić go przed ruiną. Aby to zrobić, postanawiając wystawić spektakl mający być (w założeniu) arcydziełem. W rolach głównych występują Ben Platt i Molly Gordon.

"Indiana Jones i artefakt przeznaczenia", premiera: 15 grudnia

Akcja filmu "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia" rozgrywać się będzie w 1969 roku, jednak jego scena otwierająca rozgrywać się będzie w 1944 roku. Indiana Jones po raz kolejny zmierzy się z nazistami. Sednem nowej części Indiany Jonesa ma być fakt, że za amerykańskim programem kosmicznym stali ludzie, którzy tuż po wojnie wyemigrowali z Niemiec do Stanów. Ostatnia odsłona filmowej sagi to pożegnanie Harrisona Forda z kultową rolą.

W grudniu na platformie Disney+ pojawią się także takie produkcje jak "Nieznośna dziewiątka", drugi sezon serialu "Śnięty Mikołaj", a pod koniec listopada i na początku grudnia cztery odcinki specjalne "Doktora Who" nakręcone z okazji 60-lecia serii: "Doktor Who: Gwiezdna bestia" (25 listopada), "Doktor Who: Wild Blue Yonder" (2 grudnia), "Doktor Who: Chichot" (9 grudnia) oraz "Doktor Who: Kościół na Ruby Road (25 grudnia).

Subskrybenci Disney+ nie będą musieli czekać do 24 grudnia, by obejrzeć "Kevina samego w domu". Platforma udostępniła bowiem zarówno pierwszy film o przygodach Kevina McAllistera, jak i jego kontynuację - "Kevina samego w Nowym Jorku".

Zobacz też:

Steven Spielberg i Martin Scorsese we wspólnym projekcie. Pierwsza taka współpraca

Joan Collins: Nie byłoby Alexis z "Dynastii" bez... Donalda Trumpa

Serial na podstawie hitu z PlayStation otrzyma drugi sezon. Czekacie?

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama