Disney+: Seriale

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 51
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"David Beckham: Drużyna w opałach" trafi na platformę Disney+ [zwiastun]

Disney+ zaprezentował dzisiaj oficjalny zwiastun serialu oryginalnego "David Beckham: Drużyna w opałach", który będzie dostępny od 9 listopada wyłącznie na platformie Disney+.

"David Beckham: Drużyna w opałach" to chwytająca za serce opowieść, w której legendarny piłkarz powraca do swoich korzeni we wschodnim Londynie, aby ratować sportową przyszłość Westward Boys - młodej drużyny, która znajduje się na dnie swojej ligi i stoi w obliczu degradacji. Jednak nie jest to byle jaka liga... To dokładnie ta sama, w której jako chłopak grał Beckham. Piłkarz podejmie się współpracy z trenerami i młodymi sportowcami, by wspólnymi siłami odmienić losy drużyny. Za produkcję serialu odpowiadają nagrodzona BAFTA i RTS firma produkcyjna Twenty Twenty oraz Studio 99, którego współzałożycielem jest Beckham.

Reklama

"David Beckham: Drużyna w opałach" od 9 listopada w Disney+

Jako mentor David Beckham dzieli się z młodymi piłkarzami historiami ze swojej przeszło dwudziestoletniej kariery, podczas której grał w najbardziej utytułowanych klubach. Wszystko po to, by udzielić im cennych lekcji, wskazówek na temat ćwiczeń, motywacji i pracy zespołowej. Poza boiskiem Beckham ma okazję spędzić czas z zawodnikami i ich rodzinami, poznając ich życie, nadzieje i obawy. Ma dzięki temu również możliwość porozmawiania z nimi o znaczeniu współpracy, etyce pracy i społeczności.

Oficjalny zwiastun przedstawia między innymi moment pierwszego spotkania drużyny z Davidem Beckhamem, który w całości oddaje się roli mentora, przeprowadzając z młodymi piłkarzami inspirujące rozmowy motywujące, a nawet zakładając swoje buty piłkarskie, aby strzelić gola z rzutu wolnego w charakterystycznym dla siebie stylu.

"David Beckham: Drużyna w opałach" to kolejna lokalna produkcja Disney+. W samym regionie EMEA zespół Disney International Content and Operations planuje do 2024 roku zrealizować 60 lokalnych produkcji, dlatego kontynuuje współpracę z wybitnymi twórcami i najlepszymi producentami.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: David Beckham

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy