Reklama

Disney+: Seriale

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 30
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"David Beckham: Drużyna w opałach" od 9 listopada w Disney+

Już 9 listopada na platformę Disney+ trafi dokumentalny serial "David Beckham: Drużyna w opałach". W dniu premiery w Disney+ zostaną udostępnione wszystkie cztery odcinki produkcji.

"David Beckham: Drużyna w opałach" to chwytająca za serce opowieść, w której legendarny piłkarz powraca do swoich korzeni we wschodnim Londynie, aby ratować sportową przyszłość Westward Boys - drużyny, która znajduje się na dnie swojej ligi i stoi w obliczu całkowitego z niej wypadnięcia. 

David Beckham wraca do swoich korzeni

Jednak nie jest to byle jaka liga... To dokładnie ta sama, w której jako chłopak grał Beckham. Piłkarz podejmie się współpracy z trenerami i młodymi sportowcami, by wspólnymi siłami odmienić losy drużyny. 

Za produkcję serialu odpowiadają nagrodzona BAFTA i RTS firma produkcyjna Twenty Twenty oraz Studio 99, którego współzałożycielem jest Beckham.

Reklama

"Tworzenie 'Drużyny w opałach' to świetna okazja do tego, by rzucić światło na amatorską piłkę nożną, której doświadczyłem na początku mojego życia. Dała mi tak dużo, jeśli chodzi o późniejszą karierę. Miałem to szczęście, że mogłem cieszyć się z długiej i pełnej sukcesów przygody z piłką, a teraz chciałbym jako mentor oddać tym społecznościom to, co im zawdzięczam. To niewiarygodne. Rozwój i opieka nad młodymi talentami jest bardzo ważna. Cieszę się, że będę pracował przy tym projekcie z Disney+" - powiedział David Beckham.

Należące do byłego piłkarza Studio 99 pracuje też nad innymi produkcjami. Będą to opowiadający historię angielskiej Premier League dokument "A Whole New Ball Game", a także serial dokumentalny "World War Shoe" o sportowych markach takich jak Adidas i Puma. Wytwórnia wyprodukuje również film biograficzny o samym Davidzie Beckhamie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy